جامعه و خانواده

 تلاش دولت برای ارتقای سطح رفاه کارگران/ ضرورت رفع دغدغه‌های معیشتی کارگران

پرتال پارسی/ گلستان مدیرکل تعاون، کار و تامین اجتماعی گلستان با بیان اینکه دستمزدها 57 درصد افزایش یافته است، گفت: دستمزدها در سال 15 تا 20 درصد و در سال جدید 57 درصد افزایش یافته است.

حسینعلی حاج مظفری امشب در پانزدهمین یادواره شهدای کارگر استان گلستان با بیان اینکه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا باید نقشه راه همه مسئولان و مردم کشور باشد و چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی را تقویت کند، اظهار کرد: این بزرگداشت شهدای مدافع حرم است. او

وی با اشاره به نقش مهم کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: کارگران نقش ارزنده ای در پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن در جنگ تحمیلی در مرحله سازندگی و همچنین ظهور مشاهیر داشتند. تاج پادشاهی. با حق و باطل مبارزه می کنند و امروز در سنگر تولید برای دفاع از میهن در جنگ اقتصادی دشمن قرار دارند.

مدیرکل تعاون، کار و تامین اجتماعی گلستان نماد شهدای کارگر گفت: در تحریم اقتصادی هستیم، مراکز صنعتی و صنعتی خط مقدم و سنگر در مقابل جنگ هستند. تهاجم دشمن تا بن دندان مسلح و کارگران لباس زمینی خود را به تن کرده و نقش مبارزان جنگ اقتصادی را بازی می کنند.

مظفری با بیان اینکه امروز به دلیل فشار اقتصادی دشمن به کشور، کارگران از نظر معیشتی در شرایط سختی به سر می برند گفت:

وی با اشاره به حضور پرشور و حماسی کارگران در راهپیمایی روز بیت المقدس، خاطرنشان کرد: این مهم نشان از عشق و ارادت زحمتکشان به اسلام، نظام، ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی و اسلام است. پیروی از امام بزرگوار و ولی فقیه.

مدیرکل تعاون گلستان گفت: امیدواریم با کمک کارگری و کارفرمایی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری گام برداریم. “سازمان های”.

حاجی مظفری با جلب توجه به افزایش حقوق گفت: حقوق کارگران سالانه 15 تا 20 درصد افزایش یافته و در سال جدید حقوق کارگران 57 درصد افزایش یافته است. آنها چنین مشکلی نداشتند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش دستمزدها، کارفرمایان مجبور به پرداخت مالیات، تامین اجتماعی و … هستند. مزایا باید برای کارگران فراهم شود تا طعم شیرین رشد دستمزد را بچشند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا