استان ها

تصویب لایحه تفویض اختیار به شهردار منتخب کرج

به گزارش آنلاین از البرز؛ عمار ایزدیار در پایان هفتاد و چهارمین جلسه رسمی شورای شهر گفت: این جلسه با حضور رهبر جدید و شهردار منتخب کلانشهر کرج برگزار و موضوع تفویض اختیارات به رئیس کلانشهر کرج داده شد. اداره شهرداری طبق لایحه 2 فوریت.

دبیر مطبوعاتی شورای اسلامی شهر کرج افزود: اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، عمرانی، خدماتی و… تصویب این لایحه برای ارتقا و تسریع در اجرای برنامه‌ها با اختیارات مهرداد کیانی به عنوان سرپرست کرج. شهرداری بلافاصله با رای وحدت رویه اعضای جلسه تصویب شد.

سپس بر اساس بند 1 ماده 31 بند 1 لایحه قانونی اصلی، معاملات اعم از خرید، فروش، معامله، حراج، اجاره و اجاره اموال منقول و غیرمنقول تا سقف بودجه مصوب را انجام و تصویب و نظارت می کند. . اختیارات قانونی شهرداری و همچنین آئین نامه ها، ضوابط معاملات کلان شهرها در خصوص رد تشریفات مناقصه و مزایده تا سقف نصاب منتشر شده تغییر و تصویب و با رای اتفاق آرا شرکت کنندگان به تصویب رسید.

ایزدیار در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر تصویب لایحه «خوشابی» گفت: در راستای ساده سازی و ترویج قانون صنعت ساختمان و ساخت و ساز مسکونی، قانون خوشابی به تصویب شورای اسلامی شهر رسید و در این راستا توجه: شهروندان در صورت دریافت پروانه ساختمانی و پیش پرداخت نقدی پروانه دریافت می کنند و در هنگام صدور از 31 درصد تخفیف برخوردار می شوند و شهروندان می توانند تا پایان آذرماه از این تسهیلات استفاده کنند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: همچنین مودیان پس از تعیین تکلیف جرایم در ماده 100 توسط کمیسیون، موظفند براساس تصویب دستورالعمل اقساطی حداکثر ظرف مدت یک ماه پس از ابلاغ مالیات به مودیان مالیاتی را به مودیان پرداخت کنند. مطابق با الزامات قانون. اساسنامه تعیین تکلیف جرایم ماده 100 40 درصد تخفیف در هزینه های پس از ارتکاب در نظر گرفته است و در صورتی که در ماه دوم نسبت به تعیین تکلیف اقساطی جرایم ماده 100 اقدام کنند، تنها به عوارض پس از ارتکاب 30 درصد تخفیف تعلق می گیرد.

رئیس شورای شهر کرج خاطرنشان کرد: مشکل دیگر اموال افراد تحصیلکرده و تحصیلکرده در حوزه شهرسازی است.

48

ایزدیار به لایحه قانونی مصوب کمیسیون حقوقی و نظارت اشاره کرد و خاطرنشان کرد: با احداث ایستگاه ضد زنگ در پارک خانواده کرج با توجه به امکان تعامل و ایجاد شرایط برای دستگاه های خدمات رسان موافقت شد.

دکمه بازگشت به بالا