عمومی

تصویب لایحه بودجه ۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری دزفول برای سال ۱۴۰۱ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

در گفتگو، محمد حسن پراور گفتن وی در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: امسال با تلاش شهرداری دزفول لایحه بودجه به موقع تقدیم شورای شهر شد و به صورت قانونی مورد بررسی اعضای شورا قرار گرفت.

وی افزود: در نهایت در جلسه روز پنجشنبه کل بودجه 1401 تومانی شهرداری دزفول برای سال 1401 در صحن رسمی شورا تصویب و به کمیته اجرایی استانداری ارسال شد.

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول با قدردانی از شهردار و تمامی روسا و کارکنان شهرداری که بودجه را به صورت شفاف و بر اساس قانون و برنامه زمان بندی مربوطه تنظیم کردند خاطرنشان کرد: این بودجه برنامه راهبردی شهر است. توسعه سال آینده

علیرضا خبر خوب نسب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر دزفول گفت: پس از تقدیم لایحه بودجه به شورای شهرداری، اعضا کلیات و جزییات بودجه را بررسی و بررسی کردند. کارشناسان و معاونین مربوطه شهرداری به مدت پنج روز در دو نوبت و در مجموع 15 ساعت جلسه بررسی و تبادل نظر کردند.

وی افزود که در برخی از جنبه های این 6 ماموریت مشارکت داشته است گانه این لایحه نیز مورد بازنگری قرار گرفت و در نهایت پس از اصلاحات جزئی، لایحه پیشنهادی بودجه سال 1401 شهرداری با درآمد 700 میلیارد تومانی و هزینه مصرفی 700 میلیارد تومانی به تصویب اعضای شورا رسید.

دکمه بازگشت به بالا