استان ها

تصمیمات مدیریتی، عامل قعرنشینی شهرخودرو در لیگ برتر

حسین بادامکی معتقد است که تصمیمات نادرست متولیان حمل و نقل شهری باعث سقوط این تیم به ورطه شد.

حسین بادامکی پیشکسوت فوتبال مشهد در گفت وگو با پرتال پارسی، درباره نتایج هفته های اخیر شهرخودرو و کسب تنها 2 امتیاز از 9 امتیاز ممکن برای بقا، اظهار کرد: به نظر من شهرخودرو فوتبال خوبی ارائه می دهد. این تیم هم با گل گهر و هم با استقلال خیلی خوب بازی کرد و حریفان این تیم انتظار چنین نمایشی را نداشتند اما به هر حال ترس از فشار و شکست بازیکنان این تیم را گل گهر، استقلال و پیکان کرد. سرک بکش.

وی ادامه داد: شهرخودرو بازی های سختی از جمله دیدار با پرسپولیس و سپاهان دارد و این شانس بقای این تیم را کاهش می دهد اما باید امیدوار بمانیم. عملکرد فنی شهرخودرو حداقل ما را به گلزنی مقابل پرسپولیس و سپاهان امیدوار کرد، اما می خواهم بگویم حتی اگر شهرخودرو سقوط کند، مسائل غیرفنی و مدیریتی تیم بیشتر از مسائل فنی موثر بود.

بادامکی در خصوص مدیریت شهر خودرو گفت: من در تیم نیستم و شرایط را نمی دانم اما می دانم سیدعباسی و کادرش تمام تلاش خود را کردند و یکسری تصمیمات اشتباه مدیریتی باعث به بن بست رسیدن شهر خودرو شد. پرتگاه “. وقتی تیم را از شهر و ساکنانش خارج می کنند و اواسط خرداد به تهران می برند چه انتظاری می توان داشت؟ اینها اشیایی است که نباید به تیم داده شود و فکر می کنند با تغییر محل تمرین یا تعویض سرمربی همه چیز حل می شود. با تصمیمات مدیران شهر خودرو حالا تیم او به اینجا آورده شده است و این را نمی توان به مسائل فنی مربوط به عملکرد شهر خودرو در هفته های اخیر نسبت داد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در صورت سقوط شهر خودرو، تیم به سرنوشت پیام و ابومسلم دچار می شود، گفت: شهری خودرو اصلا شبیه پیام و ابومسلم نیست. تصمیمات این تیم انفرادی و مدیران این باشگاه، شهر خودرو را با مشهدی ها غریبه کرد. پیام و ابومسلم پرطرفدارترین تیم ها بودند. مدیران هودرو فکر می کردند که گرفتن نرخ سود یک رقمی مانند سال گذشته آسان است و نمی دانستند که تیم تلاش زیادی کرده است. با این حال، مشخص نیست که باشگاه به صورت انفرادی و مدیرانش در صورت سقوط چه خواهند کرد و آیا آنها می خواهند در این تیم حضور داشته باشند یا خیر.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا