استان ها

تشکیل پارلمان زنان، اقدامی ارزشمند و زیر بنایی در کیش

به گزارش اخبار آنلاین کیش ، مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و هیأت مدیره ، مدیرعامل ، معاونان و برخی مدیران منطقه آزاد کیش شب گذشته در مراسم افتتاحیه پارلمان زنان کیش به اهمیت انجمن زنان کیش اشاره کردند. .

در این مراسم ، علامه خسروی ، رئیس اداره امور زنان کیش ، گفت که کمیته پارلمان به دستور مدیر منطقه آزاد کیش و بر اساس تعداد زنان در منطقه تشکیل شد. اعضای هر طبقه سهمیه ای برای نمایندگان مجلس دارند.

خسروی اعضای این مجلس را طبقات مختلف از جمله زنان خانه دار ، فعالان اجتماعی ، مربیان ، دانشجویان و سایر گروه ها توصیف کرد و گفت که کمیسیون زنان پارلمان کیش از پنج کمیته تشکیل شده است: “فرهنگی اجتماعی ، گردشگری ، اقتصادی ، آموزشی. انتقال و تحقیق “. تقویت حاکمیت قانون ، بهداشت و خانواده “کار خود را آغاز کرد.

وی افزود: کمیسیون ها با تخصص اعضای مجمع عمومی ، اعضای پارلمان هستند و این مجمع دارای یک هیئت 7 نفره متشکل از یک رئیس ، معاون رئیس ، دبیر ، رئیس و سه عضو هیئت مدیره است.

رئیس اداره امور زنان کیش روش پارلمان زنان را که در قالب نقشه راه و فعالیت های منطقه آزاد کیش تدوین شد ، تشریح کرد: سرانجام توسط رئیس و مدیر عامل منطقه آزاد کیش تصویب شد.

لازم به ذکر است که پارلمان زنان کیش ، در قالب یک مجلس مشورتی ، نیازهای زنان جامعه را بررسی کرده ، آنها را منزوی کرده و به نهادهای مربوطه ارائه می دهد.

46

دکمه بازگشت به بالا