استان ها

تردد بیش از ۷۸ میلیون وسیله نقلیه در محورهای خراسان شمالی     

پرتال پارسی/ خراسان شمالی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: بیش از 78 میلیون تردد خودرو در محورهای استان طی سال جاری انجام شد.

محمد مشتری در گفت وگو با خبرنگار پرتال پارسی، اظهار کرد: این حجم تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در این مدت بیش از هفت میلیون و 442 هزار دستگاه خودرو وارد استان شده و بالغ بر هفت میلیون و 460 هزار دستگاه خودرو از استان خارج شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب 34 و 36 درصد افزایش داشته است. .

مشتری بیشترین تردد در این مدت را محور شیروان-بوژنورد و بالعکس بیش از 5 میلیون تردد اعلام کرد و ادامه داد: در ماه گذشته محور چمن بید-جنگل گلستان (چشم خان) و بالعکس بیشترین و کمترین تردد را داشته است. ترافیک صافی آباد گراتی و بالعکس (بر اساس نسبت ترافیک به پهنای باند) است.

وی همچنین محور میامی – قرمه و بالعکس (قرمه) و بالعکس را دارای بیشترین سهم (درصد) از ترافیک سنگین آذرماه دانست و گفت: محور بجنورد – شیروان (سیساب) بیشترین میانگین سرعت و گرمه – چمن را به خود اختصاص داده اند. محور پیشنهادی بیشترین سهم (درصد) تخلفات سرعت غیرمجاز ثبت شده در این مدت را به خود اختصاص داده است.

این مقام مسئول افزود: محور چمن بید – جنگل گلستان (چشم خان) و بالعکس بیشترین سهم (درصد) تجاوز غیرمجاز از راه دور را دارد.

مشتری پیک تردد در ماه گذشته را از ساعت 15 تا 17 اعلام کرد و گفت: 51 دستگاه تردد شمار، 25 دوربین مدار بسته و 30 سامانه ثبت تخلف در خراسان شمالی فعال است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا