استان ها

تجلیل از 2 خانواده‌ شهید و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس

احسان کامرانی بندرعباس ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ، مأموریت دانشگاه آزاد اسلامی را به خانواده های خانواده های مومن شهید حسین طیفکنی و اسماعیل عرب دعوت کرد و از صبر و سختی آنها در این دانشگاه تقدیر و تشکر کرد. Ретінде “ما به عنوان یک نیروی انقلابی ، ما معتقدیم که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از درد و رنج نیست ، بنابراین باید یک مدرسه شهدا در جامعه ایجاد کنیم و افکار ، ایده ها و ایده های آنها را به نسل های آینده منتقل کنیم.”

وی خون شهدا و شهدا را بیمه گذار نظام و انقلاب دانست و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی پیشرفت و دستاوردهای خود را به عنوان میراث گرانبهای انقلاب مدیون خون شهدا و خون شهدا و خانواده های آنها است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: “جلسات با شهدا و خانواده های آنها همیشه در مجموعه دانشگاه به عنوان نشانه احترام مورد توجه و تأیید قرار گرفته است ، زیرا این امر بسیار گسترده است. ویروس کرونا “این یک مأموریت پیچیده است که کمتر از گذشته تغییر کرده است.”

به گزارش آنا ، خانواده های دعوت شده در این نشست خاطرات خود را از دوران دفاع مقدس ، به یاد شهدا و امام راشل بیان کردند و گل و لوح سپاسگزاری را به این خانواده های محترم و شریف تقدیم کردند.

انتهای پیام 4121/4062

دکمه بازگشت به بالا