جامعه و خانواده

تاکید بر مشخص شدن سهم دستگاه‌ها در وقوع سرقت/ ارتباط روشنایی و سرقت در معابر

سخنگوی ناجا گفت: باید نقش همه نهادها در این سرقت شناسایی و به اطلاع عموم برسد.

سردار مهدی حاجیان در مصاحبه با پرتال پارسی ، وی در مورد ادامه اردوگاه مبارزه با سرقت گفت: اردوگاه سرقت در استان ها به ریاست استاندار و فرماندهی انتظامی استان دبیر آن است. دستگاه ها و م institutionsسسات دیگری نیز در این اردوگاه وجود دارد ، زیرا در واقع دلایل و دلایل زیادی برای سرقت وجود دارد. ” فقط پلیس نیست.

وی ادامه داد: به عنوان مثال اگر چراغ خیابان کم باشد یا کم باشد ، سرقت بیشتر می شود. ما نیز به عنوان پلیس معترض هستیم ، اما تنها ما در این امر معترض نیستیم. در این مثال ، اداره برق نیز نقش مهمی دارد ، بنابراین ستادهای استان توسط والی اداره می شوند ، بنابراین نهادها می توانند در زمینه پیشگیری کار کنند.

حاجیان کار قرارگاه مبارزه با سرقت را مثبت و م describedثر توصیف کرد و گفت: “بسیاری از نهادها در این سرقت نقش دارند و باید نقش آنها شناسایی و اعلام شود.” اردوگاه قبلاً هرگز به این شکل نبوده و تنها س questionال مربوط به سرقت از پلیس بوده است. اما اکنون تغییراتی ایجاد شده است و به عنوان مثال در صورت سرقت می توانید از شهردار س askال کنید چرا در پارک خاصی نوری وجود ندارد.

سخنگوی ناجا با بیان اینکه بسیاری از م institutionsسسات درگیر این سرقت هستند ، افزود: این “محیط زیست” است. آیا نورپردازی محیط و فضای آرام کار پلیس است؟ آیا مشکلات اقتصادی کار پلیس است؟ بنابراین ، ما باید نقش نهادهای مختلف ، از جمله پلیس را بپذیریم ، اما نهادهای دیگری نیز هستند که باید اقدام کنند.

وی گفت: هدف ما در اردوگاه ضد سرقت انجام روندی است که در آن ارزش وسایل سرقت شده مشخص شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا