جامعه و خانواده

بیانیه سازمان بهشت زهرا در مورد ویدیوی “دختران بابا آنتون”

سازمان بهشت ​​زهرا (سلام الله علیها) آشکارا بابا آنتون را متهم به توهین به مقدسات و اعتقادات جامعه اسلامی کرده است که در یک کلیپ تبلیغاتی برای دخترانش استفاده شده است.

به گزارش پرتال پارسی، سازمان بهشت ​​حضرت زهرا سلام الله علیها با صدور بیانیه ای اهانت آشکار به مقدسات و اعتقادات جامعه اسلامی را که در این ویدئو به کار رفته است، به شدت محکوم کرد. تبلیغات دختران بابا آنتون. کردها این گروه را به دلیل فیلمبرداری غیرمجاز از حضرت زهرا (س) در بهشت ​​و توهین های به کار رفته در این ویدئو تحت تعقیب قرار می دهند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

“به نام خدا
همچنین کسانی که به خدا و رسولش ایمان آورده اند و پرهیزگاران و شهدا با آنها هستند، پروردگارشان اجر و پاداش آنهاست.
و كسانى كه به خدا و پيامبرانش و راستگويان و عالمان ايمان آورده و براى شهدا نزد خدا پاداشى است پاداش اعمال خود و نور ايمانشان را خواهند يافت.
در روزهای اخیر انتشار کلیپی کوتاه در تبلیغ اجرای غیر سنتی در بهشت ​​حضرت زهرا(س) موجب ناراحتی عموم مردم، مومنان و شهدا شده است.
آنچه در این ویدئو شاهد بودیم بی توجهی به مقدسات دینی، بی احترامی به امام راحل و شهدا در بهشت ​​حضرت زهرا (س) بود که البته غیر قابل بخشش است.
بلافاصله پس از انتشار این نماهنگ و با تلاش سازمان بهشت ​​حضرت زهرا(س) مشخص شد که عوامل این تولید مجوز رسمی فیلمبرداری در این مکان مقدس را دریافت نکرده اند. سازمان بهشت ​​تنها با مجوز رسمی از مرکز امکان اتصال به شهرداری را دارد. زمان تیراندازی نیز مربوط به ساعات قبل از تشییع جنازه مومنان در این سازمان بود.
همچنین به دلیل گشتی بودن عوامل انتظامی سازمان که همیشه در محل های ساخت و ساز حضور ندارند، تیم از غیبت این عوامل برای فیلمبرداری استفاده کرد.
همچنین از ابتدای تأسیس رهبری جدید در سازمان بهشت ​​حضرت زهرا علیهاالسلام، با بستن قبور خالی وقایع و حواشی ناشی از آن برطرف شد، اما در عرض چند روز ساختمان برای پوشش بسته شد. قبرها.
سازمان بهشت ​​حضرت زهرا علیهاالسلام اولین ناهنجاری را محکوم کرد و پس از تماس های متعدد با گروه نمایش از آنها خواست تا در مورد تیراندازی های غیرقانونی در بهشت ​​حضرت زهرا علیهاالسلام توضیح دهند و از مردم به ویژه این گروه عذرخواهی کنند. این اقدام بی تدبیری و تاخیر در پاسخگویی به آگاهی عمومی و خانواده شهدا، اعتراض شدید خود را اعلام و این اقدام را محکوم می کند.
وظیفه ارتش نیز نظارت بر پاسداران است و نمی توان از کوتاهی این نیروها چشم پوشی کرد.
در فضای مقدس بهشت ​​حضرت زهرا(س) و در جوار شهدا و امام شهدا، توهین آشکار به مقدسات و اعتقادات جامعه اسلامی و اقدامات غیرقانونی این سازمان در تولید و توزیع این امر به شدت محکوم می شود. ویدئو
حضرت زهرا علیهاالسلام در محکومیت این تیزر فرمودند عوامل دست اندرکار دختران بابا آنتون باید پاسخگوی گلایه مردم باشند و وزارت فرهنگ و سیمای اسلامی با فرهنگ برخورد کند. و به دستور او بر خلاف هنجارها عمل کنند. از کارنامه حرفه ای آنها خلاص شوید.
در نهایت با توجه به تصویربرداری غیرقانونی این فیلم و انحرافات ظاهری و محتوایی آن، این سازمان موضوع را در دستور کار مراجع ذیصلاح قرار داده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا