عمومی

بوشهر میزبان جشنواره منطقه‌ای تئاتر فجر شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

کاظم نظری خبرنگار آنلاین صبح امروز در مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر فرصت های بسیار خوبی در حوزه هنری دارد که باید از آن به خوبی استفاده کرد.

وی درباره انتخاب بوشهر به عنوان میزبان جشنواره منطقه ای تئاتر فجر بیان کرد: با توجه به بازیگران خوب و فضای مطلوب فرهنگی، جشنواره منطقه ای تئاتر فجر نیز در این استان برگزار می شود.

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امیدواریم با حمایت هنرمندان، فعالان بوشهری و هنرهای نمایشی بتوانیم با اجراهای خوب در سطح استانی و کشوری هم افزایی و همکاری ایجاد کنیم. برای توسعه تئاتر در کشور و استان بوشهر.

هیئت داوران این جشنواره با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی کشور، دبیر جشنواره فجر، مدیرکل سیاسی، انتخابات و ادارات استانداری بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر جشنواره گروه های نمایشی، خبرگزاری ها و هنرمندان منطقه بوشهر 34- اختتامیه جشنواره تئاتر استانی بوشهر با معرفی برگزیدگان هر بخش در معاونت فرهنگی و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد.

هیئت داوران سی و چهارمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر پس از بررسی نمرات و تطابق بین آثار و با توجه به نزدیک بودن آثار دریافتی، نمایش های استرالیایی به کارگردانی دیلم و گریهی باد و محمد دهدشتی را در اولویت قرار ندادند. گوته حسین زارعی از بندرگناوه برای حضور در مراحل بعدی جشنواره سینه سرپرست اداره کل هنرهای نمایشی و دبیرخانه جشنواره. بین المللی تئاتر فجر تقدیم می کند.

دکمه بازگشت به بالا