جامعه و خانواده

به زودی عملیات اجرایی چهار خطه کردن محور پردیسان- ورجان آغاز می‌شود

پرتال پارسی/ شن و ماسه یکی از مهمترین مطالبات مردم منطقه و استان اجرای طرح توسعه محور چهارخطه پریدیسان-ورژن و چهارخطه شدن آن است و این پروژه به زودی وارد فاز عملیاتی می شود. مدیرکل راه و شهرسازی منطقه کوم گفت.

به گزارش پرتال پارسی، محمد صادقی گفت: با تشکیل دولت سیزدهم در محور پریدیسان – ورجان، راه ارتباطی کوم به منطقه گردشگری استان و توسعه کوم در این راستا و الزام 12 ساله این امر. شهروندان در اولویت استان بودند که در سفر رئیس جمهور با نظارت استاندار و اداره کل راه و شهرسازی استان راه اندازی شد. شن، و خوشبختانه، جزو کسانی بود که اجازه سفر داشتند.

وی افزود: محور بزرگراه کهک از تپه سلام جاده اراک شروع و از رودخانه عبور می کند و از پردیسان می گذرد و به روستاهای ورجان، کهک و دستگرد ختم می شود.

صادقی با اشاره به اینکه این محور 28 کیلومتر خواهد بود، تصریح کرد: در فاز اول این پروژه با توجه به اولویت مسیر قطعه پردی – ورجان 13 کیلومتر چهار خطه می شود که امیدواریم تکمیل شود. تا پایان سال.

مدیرکل راه و شهرسازی منطقه کوم گفت: وام مورد نیاز برای ساخت بزرگراه سلام – پارتیسان – ورجان – دستگرد 600 میلیارد تومان و هزینه مرحله اول پردیسان – ورجان 200 تومان خواهد بود. میلیارد مه

وی گفت: مناقصه فاز اول این پروژه چهارشنبه هفته جاری برگزار و پیمانکار این پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه (ص) مشخص شد.

صادقی در پایان گفت: وام این پروژه با موافقت وزیر راه و شهرسازی و وزارت نفت صادر شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا