ورزش و نشاط

بلاتکلیفی مربیان تیم ملی در سال جام جهانی/ فدراسیون به فکر باشد

به گزارش شفاف، تیم ملی فوتبال پنج روز دیگر تمرینات فیفادی را آغاز می کند اما هنوز تکلیف کادر فنی تیم ملی مشخص نیست. به جز دراگان اسکوچیچ که سرمربی تیم ملی است، هیچ یک از دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی قراردادی ندارند و فدراسیون هنوز هیچ اقدامی برای تعیین وضعیت قراردادها انجام نداده است.

پس از صحبت های فراوان با کریم باقری برای ادامه کار و پس از اعلام فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه سرمربی تیم ملی باید بین پرسپولیس و تیم ملی یکی را انتخاب کند، صدای باقری به گوش رسید و در گفت وگو با پرتال پارسی گفت: اگر پولم را ندهند چطور می توانند به من بگویند بروم یا در تیم ملی بمانم؟.

پس از گلایه کریم باقری دیگر مربی تیم ملی وحید هاشمیان به پرتال پارسی از وضعیت موجود، هنوز قرارداد آنها تمدید نشده و حتی با کادر فنی تیم ملی هم تماس گرفته نشده است. هاشمیان به خبرگزاری پرتال پارسی گفت: اسکوچیچ ما را می خواهد، اما فدراسیون از ما دعوت نکرده است..

در صورتی که الان فدراسیون باید وظایف مختلفی را انجام دهد. جلسه 20 خرداد فدراسیون فوتبال شامل هماهنگی برای اعزام تیم زیر 23 سال به مسابقات قهرمانی ازبکستان، برنامه ریزی اردوی تیم ملی و بازی های دوستانه و همچنین وضعیت تیم های پایه است، اما یک چیز نباید با پایان مرحله مقدماتی جام جهانی به پایان رسید اما با گذشت 56 روز از دیدار با لبنان هنوز وضعیت قرارداد آنها مشخص نیست.

لازم به توضیح است که اولویت فدراسیون فوتبال چیست و چرا تیم فنی پنج روز مانده به شروع اردوی تیم ملی قرارداد نمی بندد که می تواند برای آماده سازی تیم ملی برای جام جهانی 2022 با مشکل مواجه شود. قطر. درست است فدراسیون فوتبال با مسائل زیادی دست و پنجه نرم می کند اما قطعا قراردادهای تیم ملی و کادر فنی جزو اولویت هاست.

دکمه بازگشت به بالا