ورزش و نشاط

بزرگ‌ترین اشتباهم مصاحبه علیه کی‌روش بود!

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی، سعید دقیقی که عنوان جوان‌ترین سرمربی لیگ برتر ایران را یدک می‌کشد، امروز در مصاحبه‌ای تلویزیونی پاسخگوی سوالات مطروحه از خودش بود. در بخشی از برنامه نوروز فوتبالی از دقیقی درباره بزرگ‌ترین اشتباه زندگی فوتبالی‌اش سوال شد که او پاسخ جالبی داد.

سرمربی شمس‌آذر قزوین بزرگ‌ترین اشتباه فوتبالی خود را اینطور بر زبان آورد: «من تیم ملی ایران را خیلی راحت از دست دادم…»

دقیقی که مشخصا حسرت حضور در جام جهانی را همراه تیم ملی در دوران بازی می‌خورد، ادامه داد: «من کلا ۳ بازی ملی دارم؛ تنها بازیکنی بودم که در آخرین بازی خود برای تیم ملی گل زدم و دیگر دعوت نشدم! اشتباهاتی کردم که جبران پذیر نبود.

مجری برنامه از دقیقی خواست در این خصوص بیشتر توضیح بدهد که او گفت: «ببینید زمانی که کی‌روش به ایران آمد، او ۸۰ بازیکن را غربال کرد و از آن تعداد ۲۵ نفر معمولا دعوت می‌شدند که من جزو آن ۲۵ بازیکن بودم. از آن ۲۵ نفر ۸۰ درصد به جام جهانی رفتند، من هم می‌توانستم به جام جهانی بروم اما مصاحبه غلط کردم و… گفتم چرا بازی‌ام نمی‌دهد و … اشتباه کردم، جوانی کردم!»

۲۵۸۲۵۸

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا