عمومی

برگزیدگان ششمین جایزه جهانی اربعین معرفی شدند

با توجه به پایگاه داده پرتال پارسی ،
برندگان ششمین جایزه جهانی سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و جهت گیری اسلامی ، ابوذر ابراهیمی ترکمن ، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ، حاجی اسلام سید ابوالحسن نواب ، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب سید محمود دعایی ، سردبیر و آرشیو ملی ایران هستند. و رئیس کتابخانه معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

ردیف های اول و سوم قسمت عکس

داریوش محمدخانی ، امیرعلی جوادیان و محمدحسین حیدری مقام های اول و سوم ، حسن آن نجار از عراق ، اسامه عبید از لبنان و علی آبک از ایران را به خود اختصاص دادند.

ردیف اول و سوم قسمت فیلم حرفه ای و محبوب

گروه فیلم حرفه ای توسط محمد صالحی ، پوریا نجفی و مرتضی شعبانی ، مسعود حیدری از ایران ، حسام هادی از عراق و محمد مهدی نعمتی از ایران قضاوت شد.

برندگان دسته فیلم محبوب در این مرحله از جایزه جهانی سید وحید اولیایی از کانادا ، محمد حاجی مگسودی از ایران و کاظم یوسفی از افغانستان بودند.

ردیف های اول و سوم قسمت سفر

مقام های اول و سوم در بخش سفر توسط زهرا سلام ، حاجی اسلام كاظم خاتمی طبری و مجید علیزاده ، زینب كبرا آزاد از پاكستان ، عبدالله باه از گینه و كوناكاری و فاطمه احسانی به دست آمدند.

ردیف اول و سوم بخش فعالان مجازی

عبدالرضا باقری ، محمد کاظم مبینی و سعید نور محمد ، نوری سردار از انگلستان ، آمنه اینلوس از ایالات متحده و سید توتیک حیدر از پاکستان نیز قضاوت در دسته فعالان مجازی را که مقام های اول و سوم را به دست آورد قضاوت کردند.

علاوه بر رونمایی از تمبر یادبود این دوره ، کتاب پنج مرحله قبلی جایزه و همچنین پوستر مرحله هفتم جایزه جهانی اربعین ، سید عباس صالحی و ابوذر ابراهیمی-ترکمن از نمایشگاه آثار منتخب این دوره و گذشته جایزه جهانی اربعین بازدید کردند. .

دکمه بازگشت به بالا