عمومی

برگزیدگان جشنواره کشوری ایده پردازی دانشجومعلمان معرفی شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، معاون توسعه منابع و امور دانشجویی پردیس علامه طباطبایی بوشهر و دبیر اجرایی جشنواره عصر چهارشنبه از خبرنگاران برای برپایی این جشنواره در سطح ملی و استانی قدردانی کردند. توسط ستاد استانی جشنواره در بوشهر ایجاد شد.

علی اکبر قاسمی گفت: در این راستا جلسات متعددی به ریاست رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد که پس از آن کمیته های مختلف جشنواره تشکیل شد.

قاسمی گفت: سپس فراخوان جشنواره به تمام استان ها ارسال و در فضای مجازی اعلام شد و به طور مستمر اطلاع رسانی لازم صورت گرفت.

او اضافه کرد: بر اساس این دعوت از ایده های دانشگاه های فرهنگی در سراسر کشور است دانش آموزان دانشجو آنها آن را گرفتند و بهترین ایده ها را برای ما ارسال کردند.

معاون آموزشی، فرهنگی و پژوهشی پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و رئیس هیئت داوران این جشنواره در مراسم گرامیداشت عید سعید فطر و روز بوشهر: مهاجمان جشنواره در سطح ملی و استانی و تجلیل از همکاران و داوران-استادان دانشگاه فرخنگیان استان بوشهر و دانش آموزان دانشجو قدردانی می کنم که با شرکت در این جشنواره بر دارایی او افزوده اند.

سید محسن محمدی گفت: از مجموع آثار ارسالی در سطح استان، 31 ایده از دانشگاه های فرهنگی سراسر کشور نهایی شد.

محمدی گفت: داوران سه حوزه پژوهش، توسعه محتوا و تربیت بدنی را اساتید دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و سایر استان های کشور تشکیل می دهند.

وی افزود: ایده های برگزیده بر اساس معیارهای تعیین شده مورد ارزیابی قرار گرفتند و 6 ایده به عنوان ایده برتر انتخاب شدند.

1- مهدی غضنفری، شهرک علامه طباطبایی، منطقه اردبیل

2-فاطمه پاک نیت حضرت زینب(س)ج) منطقه مرکزی

3- امید مظفری، شهرک شهید مدرس، منطقه کردستان

4- محمدمهدی حسن زاده، شهرستان آیت الله خامنه ای آه تو منطقه گلستان

5- پردیس مهسا داداشی الزهرا(س)ج) استان زنجان

6- خدیجه محسنی کللی پردیس بنت الخدا صدر استان بوشهر

دکمه بازگشت به بالا