عمومی

برگزاری ۲۷۴ برنامه هفته دفاع مقدس در نیشابور – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سرهنگ پاسدار علی نیک یاد ظهر سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: دفاع همچنان باقیست و دفاع منحصر به ۸ سال دفاع مقدس نیست چرا که تا زمانی دو جبهه حق و باطل باشد، دفاع همچنان وجود دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابور افزود: جبهه باطل بر علیه جمهوری اسلامی ایران فعال است و تاکنون به روش‌های مختلف به کشور ما از طریق فضای مجازی حمله کرده اند.

وی با بیان اینکه تغییر باور در نسل جوان اولویت دشمن است ابراز کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در جهت سرنگونی تلاش خواهند کرد و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.

نیک یاد با اشاره به هفته دفاع مقدس بیان کرد: در هفته دفاع مقدس ۲۷۴ برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سطح شهرستان برنامه ریزی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابور تصریح کرد: از مهم‌ترین عناوین برنامه‌های هفته دفاع مقدس می‌توان به رژه نیروهای مسلح در محل تیپ زرهی ۲۱ امام رضا (ع) در ۳ مهرماه، رژه موتوری در سطح شهر نیشابور در روز ۳۰ شهریورماه از محل گلزار شهدا تا پارک شهدای گمنام، دیدار پیشکسوتان دیروز و امروز در ۲۹ شهریورماه در محل فرهنگسرای سیمرغ، تجلیل از رزمندگان و ایثارگران شهرستان، همایش پیاده روی خانوادگی از میدان امام خمینی (ره) تا مزار شهدای گمنام در ۷ مهرماه، اجتماع منتظران ظهور در ۳ مهرماه از میدان امام خمینی (ره) تا چهارراه امام و شب شعر دفاع مقدس ۴ مهرماه در محل فرهنگسرای سیمرغ اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰ یادواره شهید آبروی محله با همکاری هیئت امنای مساجد در طول هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا