ورزش و نشاط

برگزاری نشست سرنوشت‌ساز فدراسیون کشتی با وزیر بهداشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

علیرضا دبیر در مورد دیدار اخیر خود با وزیر بهداشت و برنامه های فدراسیون برای شروع جنگ به رئیس جمهور گفت. جلسه کارشناسان برگزار شد. در این جلسه اول از همه از دکتر ناماکی بخاطر تلاشهای صمیمانه کادر پزشکی که واقعاً بار سنگینی دارند ، ابراز شد.

وی ادامه داد: در این جلسه پروتکل های پزشکی ویژه ای در رابطه با بازگشایی باشگاه ها و شروع مسابقات ارائه کردیم. دکتر ناماکی همچنین موضوع بحث کارشناسی را در این باره مطرح کرد.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: “در هر صورت ، در پایان این جلسه ، تصمیم بر این شد که جلسه دیگری به شکلی تخصصی تر برگزار شود که من در جلسه بعدی به عنوان یک متخصص شرکت کنم.” انجام میدهم. امیدوارم این دیدار برای شروع مبارزات مثمر ثمر باشد و سرانجام با رعایت پروتکل های بهداشتی و راه حل های پیشنهادی بتوانیم در آینده نزدیک شاهد برگزاری باشگاه ها و لیگ ها باشیم.

وزیر امور خارجه اظهار داشت: فدراسیون کشتی از قبل رویدادهای مهمی از جمله مسابقات جهانی را برگزار می کند. او باید تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی را برای بازی های المپیک سال آینده آماده کند. ” البته وقتی کار ما بسته است ، به کشتی آسیب می رساند و در آخر هم امید مردم و مسئولان برآورده نمی شود. در نتیجه امیدواریم هرچه سریعتر فعالیت های کشتی گیری از جمله مسابقات لیگ را شروع کنیم و یک راه حل راحت و سازنده ارائه دهیم.

به گزارش خبرنگار آنلاین ، رئیس فدراسیون کشتی هنوز در تلاش است تا این دستور را آغاز کند و ستاد مبارزه با فساد کورنا هنوز کشتی را یکی از خطرناک ترین رشته ها می داند و مجوز جنگ را صادر نکرده است. .

دکمه بازگشت به بالا