استان ها

بحران نقل و انتقالات در نفت آبادان

پرتال پارسی / خوزستان پنجره نقل و انتقالات نفت آبادان هنوز بسته است و این تیم نتوانسته قرارداد بازیکنان جدید را ثبت کند.

در این فصل ، همانند فصول گذشته لیگ برتر ، صنعت نفت که به دلیل نامشخص بودن وضعیت باشگاه وقت زیادی را برای انجام نقل و انتقالات از دست داد ، در نهایت با احتمال تعطیلی تیم روبرو شد که این نسبت به سایر تیم ها دیرتر است. آنها از اردوی آموزشی بازدید کردند و وارد بازار نقل و انتقالات شدند.

به گزارش پرتال پارسی ، بحران نفت بحران زده به دلیل ثروت مالی آن است و این واقعیت است که مقاماتی مانند استاندار خوزستان قول حمایت مالی از شرکت های نفتی این استان ، جذب بازیکن ، انتخاب اهالی خوزستان و احیای آنها را داده اند. . نفتی ها پس از بازگشت برخی از تیم های لیگ برتر مانند فولاد از اردوی پیش فصل به اولین اردو در خارج از استان وارد شدند و این باشگاه آنقدر از نظر مالی دچار مشکل شد که حتی نتوانستند اردوی تدارکاتی را ترتیب دهند.

اما نگرانی صنعت نفت این روزها این است که این تیم به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات ، پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان خارجی و داخلی فصل قبل ، قادر به ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود برای حضور در لیگ بیستم نیست. اگر اهمیتی نداشته باشد ، آنها واجد شرایط لیگ برتر نیستند. این موضوعی است که باشگاه را دچار مشکل کرده است.

علی رغم قول های مسئولان استانی برای کمک به حل مشکلات مالی باشگاه و گشودن پنجره نقل و انتقالات صنعت نفت از آبادان ، باشگاه نفت اعلام کرد تاکنون هیچ یک از وعده های مسئولان محقق نشده و نفت با مشکلات مالی زیادی روبرو است. مسئولان خوزستان باید از قرارداد بازیکنان نفت آبادان آگاه باشند و هرگز از ثبت نام این تیم در لیگ بیستم دست برنمی دارند و در ادامه حمایت از نفت دریغ نمی کنند. به تعویق انداختن این تعویق می تواند منجر به جدایی آباتانی از لیگ برتر شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا