عمومی

بازسازی و نوسازی ۱۸ هزار دستگاه اتوبوس شهری در برنامه ششم توسعه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمد اسلام ، خبرنگار آنلاین گفت: مراسم افتتاحیه پارک ساوار بعدازظهر شنبه برگزار می شود صفحه در گفتگو با خبرنگاران ، افتتاح 80 اتوبوس شهری در اصفهان با اشاره به پیش بینی بازسازی و نوسازی 18 هزار اتوبوس شهری در برنامه ششم توسعه کشور ، اظهار داشت: تاکنون این هدف کاملاً محقق شده است. شهرها به دلیل کمبود منابع ، کشور به درستی اجرا نشده است ، اما ما معتقدیم با استفاده از ظرفیت تولید داخلی و نیروهای محلی می توان به این هدف دست یافت. خیلی دور در دسترس نیست.

او اضافه کرد: بر این اساس تصویب امسال دولت باید یارانه هایی را برای تأسیسات و تأسیسات با سوخت مناسب برای شهر و حومه فراهم کند. در حال کاهش لازم است با تجدید و بازسازی ناوگان اتوبوس ، آلودگی هوا در شهرها از بین برود.

توسعه قطار شهری در شهرهای مختلف کشور

وزیر راه و شهرسازی همچنین از توسعه قطارهای شهری در شهرهای مختلف کشور برای کمک به کاهش آلودگی هوا در مترو به عنوان یکی دیگر از اهداف دولت یاد کرد و گفت: “بر این اساس منشور شرکت قطارهای حومه سال گذشته تصویب شد.”

وی به رویکرد اشاره کرد وزارتخانه ها جاده و شهری “راه آهن اساسی” در توسعه شهری مشارکت وزارت امور داخلی و شهرداری ها ادامه دادند: بنابراین مترو بین شهری و به جاده بپیوندید راه‌آهن حومه مورد توجه راه‌آهن ملی قرار خواهد گرفت و قرار است در یک مجتمع ، مراکز TOD برای تمرکز مسیرهای ریلی شهری و حومه ، اتوبوسهای بین شهری و حومه و تاکسی ایجاد شود.

برای حل مشکلات برنامه ای تهیه کنید همسایه تلاش کنید آباد اصفهان

در ادامه می گوید: اجرای طرحی برای رسیدگی به بسیاری از موضوعات در حوزه اسلامی است تلاش کنید آباد اصفهان: “الگوی بازسازی شهری در اصفهان بسیار موفق بوده است و مطابق نقشه مصوب شورای برنامه ریزی شهر اصفهان ، امیدواریم که مشکلات موجود از جمله با همکاری مردم در این زمینه حل شود و آنها را در پله های مسئولان شهری برطرف کنیم. 18 قابل دستیابی است.

وی گفت: “از طرف دیگر ، ما قول می دهیم از بودجه به مردم این منطقه کمک کنیم تا منطقه اطراف همت آباد را ترمیم کنند.” جزو دارای 100000 مجوز رایگان و معتبر در سال و 50٪ تخفیف در خطوط اعتباری بانکی است. مشارکت در آینده نزدیک ، همسایگان مشکلات را ایجاد می کنند ، تعمیر و حل می کنند.

دکمه بازگشت به بالا