عمومی

اولین دوره مسابقات فوتبال کارگری بانوان استان البرز آغاز شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مرضیه فهمیده معاون اجتماعی و رفاهی اداره کل کار و تامین اجتماعی منطقه البرز با اعلام این خبر گفت: اولین دوره مسابقات فوتبال کارگری بانوان استان البرز با حضور تیم های شهرداری مهستان، فروشگاه بهار البرز، آنلاین برگزار شد. شرکت. نوع و شرکت هپسان امروز از 12 مردادماه مجتمع فرهنگی ورزشی کارکنان امام خمینی (ره) اداره کل تعاون کار و تامین اجتماعی منطقه البرز آغاز به کار کرد.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات با حضور چهار تیم فوتبال بانوان از روز دوشنبه 12 لغایت 14 مردادماه برگزار می شود و بانوان عزیز البرازی نیز می توانند از این مسابقات لذت ببرند.

معاون امور اجتماعی و رفاهی اداره کل تعاون کار و تامین اجتماعی منطقه البرز با تاکید بر اهمیت توجه به ورزش بانوان گفت: با توجه به اهمیت ورزش بانوان، باید توجه به ورزش بانوان را مورد توجه قرار داد. آه تو این هیئت عمومی برنامه دارد تا در دوره مدیریت جدید از ظرفیت های موجود ورزش بانوان و مجموعه فرهنگی ورزشی امام خمینی (ره) استفاده کند. کم اهمیت سلام در اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی برای بانوان عزیز کارهای خوبی انجام شده است، در 4 ماه گذشته برنامه های خوبی اجرا شده و جشنواره های مختلفی تا پایان سال برای بانوان عزیز البرازی تدارک دیده شده است. . .

لازم به ذکر است روز چهارشنبه 14 مرداد ماه ساعت 11 مراسم اختتامیه مسابقات قهرمانی فوتبال بانوان در محل مجتمع فرهنگی ورزشی امام خمینی (ره) کرج برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا