استان ها

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز با آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

پرتال پارسی/ کهگیلویه و بویراحمد در راستای نهادینه سازی فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی، شرکت گاز کهگیلویه و بویار احمد تفاهم نامه همکاری با اداره کل آموزش و پرورش منعقد کرد.

ریحان بهادر مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از نگرش مثبت مجموعه آموزش و پرورش نسبت به مقوله فرهنگ سازی مصرف گاز گفت: با همکاری فیمابین می توانیم به نتیجه مطلوب برسیم. هدف گذاری کرده ایم و شاهد کاهش تصادفات ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی بوده ایم.

وی بر اهمیت و ضرورت مصرف بهینه گاز از طریق آموزش، تمرکز بر مصرف ایمن و کاهش آسیب ها و خطرات احتمالی و اجرای طرح ها و روش های کاهش مصرف گاز تاکید کرد و افزود: با راه اندازی پتروشیمی گچساران در آینده نزدیک، مصرف روزانه حدود 100 هزار متر مکعب گاز طبیعی برای خوراک کارخانه ها استفاده می کند، گفت: در آینده باید صرفه جویی در گاز طبیعی و جلوگیری از کاهش فشار انجام شود.

بهادر گفت: در کنار توسعه گازرسانی و خدمات رسانی، مهم ترین نکته برای این شرکت اطلاع رسانی به مشترکان در خصوص صرفه جویی در مصرف گاز و همچنین کاهش صدمات و خطرات ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی است. متخصصین شرکت گاز در مدارس شاهد کاهش تصادفات و مصرف بهینه گاز باشیم.

وی گفت: شرکت گاز استان در نظر دارد با اجرای طرح های بهینه سازی موتورخانه از طریق آموزش های لازم در ادارات و مدارس استانی و توزیع جزوات توسط سفیران گاز در زمینه مصرف بهینه و مطمئن گاز طبیعی در زمینه تولید محتوا همکاری کند. آموزشی و فرهنگی به دمای 18-21 درجه.

در این جلسه حسنعلی عزتاخ مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تشکر از زحمات و فعالیت های شرکت گاز استان، آموزش نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز را ضروری دانست و بر ایجاد نکات صرفه جویی در مصرف گاز فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز

به گزارش پرتال پارسی، وی با اشاره به روابط عمومی شرکت گاز استان کهگیلویه و بویار احمد افزود: به همین منظور مسابقه نقاشی، شعر و نویسندگی در سطح مدارس با موضوع راه های بهینه و ایمن گاز برگزار می شود. مصرف. پاداش با هدایا

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا