عمومی

انتخاب لباس چقدر از عمر زنان را هدر می‌دهد؟

یکی از شوخی های رایج با زنان در تمام کشورهای جهان این است که آنها زمان زیادی را صرف آماده شدن برای بیرون رفتن می کنند ، به خصوص اگر برای یک شب یا یک قرار مهم باشد.

به گزارش پرتال پارسی ، خراسان ادامه داد: یکی از شکایت های برخی شوهرها از همسرانشان مربوط به همین موضوع بود. در این میان ، شاید باورتان نشود ، اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که زنان حدود یک سال از زندگی خود را صرف تصمیم گیری در مورد پوشیدن لباس می کنند یا به عبارتی دیگر آن را هدر می دهند!

“چی باید بپوشم؟”

طبق تحقیقی که در لندن انجام شده ، هر خانمی به طور متوسط ​​287 روز از زندگی خود را مقابل کمد لباس می گذراند و تصمیم می گیرد که برای شام یا محل کار ، دوره دوستی و … چه بپوشد. سپری کردن؟

حتی جالب تر این واقعیت است که زنان هر روز صبح فکر می کنند 15 دقیقه چه چیزی بپوشند ، و یک روز قبل از آن که به لباس خود فکر کنند! همچنین ، در بیشتر موارد ، آنها دو لباس را انتخاب می کنند و پس از پرو انتخاب نهایی را انجام می دهند. از دیگر نکات قابل توجه این مطالعه این است که اگر خانم ها عصر غروب کنند ، زمان انتخاب لباس حدود 20 دقیقه است و اگر آنها به سفر بروند ، انتخاب لباس حدود یک ساعت طول می کشد ، اما این پایان داستان است. این امکان پذیر نیست و علی رغم برنامه ریزی ها ، بیشتر خانم ها 10 دقیقه در طول روز و حدود 10 دقیقه در شب برای انتخاب لباس وقت می گذارند.

20 دقیقه دیگر به همه اینها اضافه کنید تا زنان آماده بیرون رفتن از خانه شوند. نتایج این مطالعه با جزئیات بیشتر در psychologytoday.com منتشر شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا