جامعه و خانواده

امروز؛ آخرین مهلت مدیران مدارس برای ارزیابی مستندات مشمولان رتبه‌بندی

بر اساس ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش، مدیریت مدارس تا امروز پنجشنبه 21 آبان ماه فرصت دارد در خصوص مدارک رتبه بندی معلمان اظهار نظر و ارزیابی کند.

به گزارش پرتال پارسی، صادق ستاری فرد سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: از ششم آبان ماه به مدیران مدارس اجازه اظهار نظر، ارزیابی و ارزیابی اسناد و مدارک معلمان را دادیم. رتبه بندی و دیروز (دوشنبه) تا شب 18 آبان ماه، اوراق و مدارک 235 هزار نفر مورد ارزیابی قرار گرفت و مدیریت مدرسه در مورد صلاحیت معلمان اظهار نظر کرد. این مهلت تا پایان هفته اعتبار دارد و مدیریت مدرسه باید تا پایان هفته نسبت به شفاف سازی اوراق، مدارک و صلاحیت معلمان معتبر اقدام کند.

وی گفت: می دانیم که مدیران مدارس مشکلات دیگری دارند اما اگر می خواهیم کار آسان شود باید در این مدت اقدام جهادی کرده و صلاحیت معلمان را ارزیابی کنند.

به گزارش پرتال پارسی، وزارت آموزش و پرورش همچنین مهلت تایید نهایی مدارک رتبه بندی کادر آموزشی را تا پایان روز پنجشنبه 21 آبان ماه اعلام کرد: «براساس اجرای قانون رتبه بندی، بنابراین معلمان راه دور می توانند مدارک خود را در سامانه بارگذاری کرده و ارزیابی انجام می دهند و از 15 آبان ماه به مدیران مدارس اجازه داده شد تا مدارک معلمان را بررسی کنند. تا امروز 235 هزار معلم توسط مدیران مدارس مورد ارزیابی و ارزیابی قرار گرفته اند و از امروز دسترسی به ارزیابان حرفه ای فعال می شود تا مدیران مدارس و ارزیابان حرفه ای به طور همزمان صلاحیت معلمان را ارزیابی کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: با توجه به تسریع در روند اجرای قانون رتبه بندی، این آخرین فرصت برای بارگذاری و نهایی شدن نظام رتبه بندی برای معلمان است. پنجشنبه 12 نوامبر علامت گذاری شده است.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا