عمومی

امام راحل در خصوص حفظ نظام دغدغه داشت/نگرانی‌های امام برای انقلاب – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی شامگاه جمعه همزمان با سالروز رحلت رهبر معظم انقلاب، امام خمینی(ره) در برادرزاده امام خمینی (ره) حضور یافت. حرم امامج) وی گفت: خبر رحلت امام بسیار ناراحت کننده بود اما غیبت امام راحل با تغییر رهبر معظم انقلاب کمی قابل تحمل بود و امروز می بینیم که خط امام راحل ادامه دارد. رهبر معظم انقلاب بعد از سی و سه سال تاکید می کنند که بدون نام امام هیچ کجا نمی توان انقلاب اسلامی را شناخت.

معلم جامعه المصطفیوی گفت: امام راحیل نگران آینده بود و اگر کسی می خواست از این نگرانی ها مطلع شود از سخنان امام راحل استنباط می کرد که من می ترسم و می ترسم و مضطرب هستم.

حجت‌الاسلام رفیعی گفت: در طول تاریخ، رهبران جامعه همواره به فکر آینده بوده‌اند و پیامبر اسلام نیز چنین بوده است.

وی با اشاره به برخی نگرانی های پیامبر(ص) در مورد آینده، گفت:

حجت الاسلام رفیع ادامه داد: پیامبر اسلام در زمینه های توحید، نبوت و امامت گفتگوهای زیادی با امت داشت اما بعد از پیامبر دین سست شد زیرا پیامبر دغدغه مند شد و فردی مانند یزد حاکم شد. اسلام آورد و پسر پیغمبر را سر برید و در کنار جنازه از اندله خارج شد.

وی افزود: مانند بسیاری از فتنه های بعد از پیامبر اسلام چادرخوارج و غیره به وجود آمدند و پیامبر به طمع و شهوت در میان مسلمانان نگران بود.

معلم جامعه المصطفی«پیامبر مشکلات اجتماعی هم داشت، چون جامعه نیاز است سوار کردن متقیان حکومت کنند، حضرت فرمود: «من از منافقان می ترسم.

ابراز نگرانی امام راحیل از حفظ نظام / نگرانی امام از کودتا

حجت الاسلام رفیع یکی دیگر از دغدغه های پیامبر را دغدغه فرهنگی دانست. جنایاتی که به نام پیامبر انجام می شود منهای اهل بیت توضیح می دهند که باید از آنها ترسید و اینها شهیدانی چون شهید مطهری و شهید دستغیب را کشتند.

فرمود: پیامبر از فقر به خاطر امت نمی ترسید، بلکه از تدبیر می ترسید همجنس گرا و می ترسد، دغدغه سیاسی دارد، می گوید اگر رهبران جامعه کار اشتباهی انجام دهند وحشت آور است و امروز می بینیم که در کشورهای مسلمان متولی جامعه کیست.

مسئولین و سران قوا باید مراقب دغدغه های امام راحل باشند

حجت الاسلام رفیقی افزود: سران شنوال و قوا باید به دغدغه های امام گوش فرا دهند و انتشارات آثار امام نیز به عنوان دغدغه و دغدغه امام کتاب جمع آوری کند. بیاور کتاب را مسئولان دولتی باید بخوانند.

معلم جامعه المصطفیامام فرمودند من نگران زوال ایمان و ارزشهای دینی هستم و می ترسم به این همه نعمتی که خداوند به ما داده باور نکنم.

وی گفت: در ابتدای امر امام احترامی که ما داریم را آوردند و اسلام، قرآن را معرفی کردند. نهج البلاغه و صحیفه سجادیه از افتخارات ماست.

امام راحیل مشتاق حفظ نظم بود

حجت الاسلام رفیعی با بیان اینکه امام نگران امنیت نظام هستند و از زمانی که ایشان در دوران ریاست جمهوری برکنار شدند هیچ کس در این موضوع دخیل نبوده است، گفت: در صورت شکست نظام امام برمی گردند و از مردم می خواهند نظام را ارزیابی کنند.

معلم جامعه المصطفیهمانطور که بیان شد: امروزه شبکه های فارسی زبان با فروپاشی نظام مخالف هستند و باید بدانیم که این سامانه به راحتی به دست نمی آید و موفقیت های زیادی کسب کرده است.

حجت الاسلام رفیقی گفت: امام هم فرمودند از ترس بلعیده شدن می ترسم مردم وارد شوند و مردم را سرنگون کنند.

مرحوم امام هم می ترسید که بلعیده شود

وی همچنین گفت که امام نگران کارگزاران نظام است. نیارد روزی سیاست کشور به سمت فقر و سرمایه داران خواهد رفت و روزی که دولت به کاخ سازی روی آورد، باید سرنوشت انقلاب اعلام شود.

وی افزود: عظمت امام به سادگی در حسینیه ایشان بود و رؤسای جمهور جهان در آنجا در مقابل ایشان زانو زده بودند و امام تاکید داشتند که مسئولان سعادت نکنند و مراقب آنها باشند. قل جامعه را هماهنگ کنید.

حجت الاسلام رفیعی با بیان اینکه امام راحل دغدغه مشکلات اقتصادی جامعه و فقرا، فقرا و ده ها پایین جامعه را داشتند، ادامه داد: و مردم از جمهوری اسلامی ناامید و ناامید شوند که اسلام می تواند کاری انجام دهد. آنها اینجا هستند، اگر انفجاری در این محیط رخ دهد، نه من، نه شما، نه روحانیت و نه اسلام نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم.

کنترل کاهش قیمت کالاها در کشور

وی در بخشی دیگر از سخنان خود درباره مشکلات فعلی و هزینه های موجود بیان کرد: در طرح جدید توزیع عادلانه یارانه ها 400 کالا به دلیل این 4 کالا گران شده است و این طرح محاسبه شده است. باید اجرا شود و یارانه ها برای مردم نباشد. مثل دانه هایی که گران می شود.

وی گفت: همه اجناس در بازار گران شده، فقط 4 محصول گران شده است.

وی گفت: مسئولان برای حل مشکلات مردم تلاش می کنند، اما از شما می خواهیم کاهش قیمت کالاها را در کشور کنترل کنید.

حجت الاسلام رفیقی همچنین با بیان اینکه امام راحل دغدغه جوانان را داشتند، گفت: «شنیده ام برخی از جوانان ما در اینجا نگران این احکام مشهود اسلام هستند، مانند نماز که در اسلام بسیار مهم است. بسیار شبیه. ” عملیات کامل خیر به چه کسی؛ و این موضوعی است که ما متأسفیم.

دکمه بازگشت به بالا