استان ها

اقدامات و فعالیت‌های اساسی و مفیدِ زیادی در والیبال شهرستان کرمان انجام شد

به گزارش خبرگزاری اینترنتی؛ وحید محمدپور در خصوص وضعیت والیبال کرمان گفت: زمانی که مسئولیت والیبال کرمان را تشخیص دادم برنامه ریزی کردم و بر این اساس نتیجه و نتیجه رضایت بخشی کسب کردم.

وی گفت: در ابتدا تیم هایی متشکل از نوزادان، نوجوانان، جوانان و امید ایجاد کردیم و از بهترین مربیان برای مدیریت این تیم ها استفاده کردیم.

محمدپور گفت: در سالی که مسئولیت والیبال شهرستان را برعهده داشتم با حمایت نمایندگان افتخاری کرمان و باشگاه مس کرمان تیم جوانان کرمان را تشکیل دادیم، عالی باشید نتیجه هم خوب بود.

وی گفت: با ادامه کار به دنبال اسپانسر برای حمایت از تیم های شاخص کرمان هستیم که جزئیات آن به زودی اعلام می شود.

رئیس هیئت والیبال استان کرمان افزود: یکی از برنامه های من ارتقای دانش فنی مربیان والیبال کرمان بود و تعدادی از مربیان والیبال کرمان در رأس کلاس تربیت معلم فدراسیون والیبال نشستند.

به گفته محمدپور؛ در مرحله دوم و پایانی این دوره که از 28 تا 30 خردادماه در یزد برگزار شد، سه نفر از کرمان به نام های علی محسنی و حامد پورهوش و پنجاه مدرس بین المللی از سراسر کشور همراه من بودند. پیش از این عنوان مربی والیبال فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران را دریافت کرده ایم.

رئیس هیئت والیبال شهرستان کرمان گفت: مردم اسفندماه سال گذشته برای شرکت در این کلاس دوره تئوری را با موفقیت گذراندند.

محمدپور می گوید: از آنجایی که آموزش در رشد والیبالیست ها و داوران والیبال بسیار موثر تلقی می شود، تاکنون سمینارها و دوره های آموزشی کاربردی و مفیدی را در سه بخش ویژه مربیان برگزار کرده ایم.

محمدپور افزود: یک دوره آموزشی نیز در قسمت داوران برگزار کردیم که با استقبال خوبی مواجه شد.

محمدپور ادامه داد: از ابتدا در خصوص استعدادیابی جدی بودم و آن را در برنامه اولیه قرار دادم و بر اساس آن طرح استعدادیابی والیبال را از نیمه دوم خرداد ماه در کرمان راه اندازی کردیم.

به گفته رئیس هیئت والیبال استان کرمان؛ طرح استعدادیابی توسط این اداره به همراه انجمن یکم والیبال آموزش و پرورش ناحیه کرمان در مقاطع ابتدایی و متوسطه با حضور مربیان و کارشناسان شورای والیبال استان کرمان در سالن 22 باخمن انجام شد.

محمدپور می افزاید: در این پروژه که بیش از 200 نفر شرکت داشتند، عوامل مورد نیاز برای شرکت در کلاس های والیبال بررسی شد.

محمدپور با تاکید بر اینکه همیشه برای والیبال بانوان جایگاه ویژه ای قائل بوده ام، خاطرنشان کرد: استعدادیابی خود را در والیبال بانوان با استعدادیابی و برگزاری مسابقات مقدماتی برای تیم نوجوانان دختر کرمان آغاز کردیم.

به گفته رئیس هیئت والیبال کرمان؛ بیش از پنجاه بازیکن از سراسر شهرستان در روز انتخابی تیم نوجوانان دختر کرمان که در سالن پردیسان برگزار شد شرکت کردند و زیر نظر مربیان و کمیسیون فنی تست های لازم را پشت سر گذاشتند. شرکت می کنند.

محمدپور می گوید: «یکی از برنامه هایی که در شورای والیبال کرمان دنبال کردیم، هماهنگی مربیان والیبال بود. شهر کرمان در این سمینار شرکت کرد.

وی گفت: این سمینار که در مجموعه ورزشی پردیسان برگزار شد حدود 4 ساعت به طول انجامید.

رئیس هیئت والیبال شهرستان با بیان اینکه نبود سالن والیبال در شهرستان یکی از مشکلات ما است و مجبوریم سالنی را برای تمرین تیم های کودکان، نوجوانان و جوانان اجاره کنیم، گفت: در این زمینه باید به این موضوع توجه کنیم. و امیدوارم و حتی مسابقات برگزار کنم والیبال برای شهر بد است.

محمدپور از زحمات پروفسور زاهدی دکتر پورابراهیمی و مردم کرمان از خانواده والیبال این شهرستان از میثم پاریزی مدیرکل و منصور دامگانی رئیس اداره ورزش و جوانان کرمان تشکر ویژه کرد.

وی در خاتمه افزود: کارگروه مشورتی و سیاست گذاری پیشکسوتان و بزرگان والیبال در کرمان راه اندازی کرده ایم و تمامی برنامه های در حال انجام و در حال انجام پیش رفته و ادامه خواهد داشت و از آن تشکر می کنم. به این بزرگواران نیز.»

48

دکمه بازگشت به بالا