استان ها

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/ضرورت افزایش رعایت دستورالعمل‌ها

لزوم افزایش تعداد بیماران مبتلا به بیماری کرونر قلب در کهگیلویه و بویراحمد / افزایش انطباق با دستورالعمل ها.

پرتال پارسی / کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: تعداد مبتلایان به بیماری ویروس کرونا قلب در استان کهگیلویه و بویراحمد افزایش یافته است.

دکتر پرویز یزدان پناه گفت: “در حال حاضر 231 بیمار در بیمارستان های استانی هستند که 107 نفر از آنها به شدت بیمار هستند و 13 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.”
وی از بهبود 51،042 مورد از کل بیماران مبتلا به بیماری ویروس کرونا قلب در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: تقریباً 2٪ از 477 نمونه آزمایشگاه متحرک و مولکولی یاسوج شامل نمونه PCR مثبت بوده و بالاترین و بالاترین آمار مربوط به مناطق گچساران ، بویراحمد و کهگیلویه بوده است.
یزدان پناه تأکید کرد که شهر کهگیلویه از نارنجی به قرمز تغییر کرده است ، بنابراین ساکنان چهار شهر کهگیلویه ، به ویژه بهمئی ، باید با دقت دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند ، ماسک بزنند ، از نظر جسمی فاصله داشته باشند و در آن شرکت نکنند. و واکسیناسیون برای جلوگیری از عفونت بیشتر در سایر استانها.
پرتال پارسی به نقل از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: “افزایش تعداد مرگ و میر در کشور نگران کننده است ، بنابراین مهم است که رعایت دستورالعمل های بهداشت استانها برای جلوگیری از مرگ های بعدی افزایش یابد.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا