عمومی

افزایش جوجه‌ریزی در مرغداری‌های لرستان/ ذخیره‌سازی ۲ هزار تن مرغ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سید عماد شاهروحی گفت گفتن خبرنگار آنلاین از مرغ می گوید ریزی وی در اداره کل طیور لرستان گفت: خوشبختانه نه تنها جوجه داریم، بلکه جای نگرانی هم نداریم. ریزی در استان کاهش نیافته بلکه افزایش یافته است.

به دو میلیون جوجه اشاره کرد ریزی در ادارات طیور استان: تعداد جوجه ریزی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، در ماه می 17٪ و از ابتدای ژوئن – 6.5٪ رشد کردیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه ارتباط مستمری با واحدهای صنفی و مرغداران استان دارد، گفت: کارها به خوبی پیش می رود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

شاهروحی خاطرنشان کرد: تعداد جوجه ها پس از اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها. ریزی مرغداری های منطقه نسبت به هفته گذشته رشد خوبی را نشان می دهند.

وی با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرده هر چقدر مرغ تولید شود با قیمت قطعی 59 هزار و 800 تن خریداری می کنیم، گفت: از 27 اردیبهشت تاکنون بیش از هزار تن مرغ در استان ذخیره کرده ایم. ،” او گفت. .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: اکنون آن را با قیمت 50 هزار تن خریداری و ذخیره می کنند.

شاهروحی گفت: امیدواریم تا پایان هفته جاری ظرفیت نگهداری مرغ استان را به 2 هزار تن افزایش دهیم.

وی با تاکید بر اینکه هدف ما ذخیره سازی 2000 تن مرغ در منطقه است، گفت: در صورت افزایش قیمت با میزان مرغی که داریم بازار را کنترل می کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 80 تن گوشت قرمز منجمد در انبار این استان وجود داشت. به هر دستگاهی و هر کسی می تواند آن را بخرد. اقدام به.

شاهروحی گفت: تاکنون بیش از 10 نفر از این 80 نفر بین تمامی دستگاه های اجرایی و مردم توزیع شده است.

دکمه بازگشت به بالا