استان ها

اعمال محدودیت برای واحدهای صنفی قزوین

پرتال پارسی / قزوین رئیس اتاق اصناف قزوین درباره تصمیمات کارکنان کرونا قزوین اظهار داشت: طبق مصوبه جدید این ستاد ، از روز شنبه 8 نوامبر بقیه افراد بجز غذا و واحدهای صنفی ضروری فقط تا ساعت 18 موظف به خدمت هستند.

محمد فرازاده در گفت وگو با پرتال پارسی ، اظهار داشت: ما از همه اتحادیه های صنفی قزوین به جز فروشندگان مواد غذایی و مواد ضروری می خواهیم خود نظارت داشته و ساعات کار را کاهش دهند.

وی ادامه داد: طبق مصوبه ستاد ضد کرونا کرونا قزوین ، از روز شنبه 17 آبان ماه واحدهای صنفی قزوین برای جلوگیری از پخش شدن تاج ، مغازه های خود را به غیر از مواد غذایی و فروشندگان مواد ضروری تعطیل می کنند.

قزوین ، رئیس اتاق اصناف گفت: مردم برای کاهش شیوع بیماری باید ساعت خود را برای رفتن به خانه تنظیم کنند تا مردم بتوانند خریدهای خود را قبل از ساعت 6 انجام دهند. حدود 3500 واحد از 19،500 اتحادیه صنفی دارای واحدهای غذایی خواهند بود و مابقی تعطیل خواهند بود.

غذا خوردن در رستوران جرم است

وی گفت: فروشندگان مواد غذایی از جمله فست فود ، غذاهای جگر ، ساندویچ و سرآشپزها و کلیه رستوران ها و واحدهای صنفی که توسط اتحادیه کبابی اداره می شوند تا پایان نوامبر موظف به کار در خارج از خانه هستند و ارائه غذا در صنف ممنوع و جرم محسوب می شود. طبق مصوبه جدید ، رستوران هایی با ظرفیت 30 درصد تعطیل شده اند.

فرادزاده گفت: کلیه سالن های پذیرایی ، چایخانه ها ، کافی شاپ های سنتی و سفره خانه های سنتی ، آرایشگاه های زنانه و مردانه ، کافه ها ، کلوپ ها و غول های بازی و سرگرمی از 8 نوامبر ، شنبه تا 30 آبان ، جمعه تعطیل هستند و تعطیل خواهند بود.

رئیس اتاق بازرگانی قزوین: نظارت توسط اتاق اصناف ، سازمان سکوت و مجازات انجام می شود و واحدهای صنفی موظفند موافقت نامه های ستاد مرکزی تاج قزوین را رعایت کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا