جامعه و خانواده

اعمال قانون ۴۴۰ هزار راننده متخلف تا روز گذشته

پرتال پارسی / گیلان جانشین فرمانده پلیس راهور گفت: تا به امروز بیش از 440 هزار مورد تخلف راننده در جاده ها و شهرها توسط همکاران ما و دوربین های نظارتی گزارش شده است.

سردار سید تیمور حسینی در بازدید از محور ورودی رودبار در استان گیلان گفت: “ما در اولین روز از چهارمین روز از موج پنجم کرونا هستیم. نقص های کوچک در محورهای شمالی ، به ویژه در این محور. حال او خوب است

جانشین فرمانده انتظامی راهور افزود: آمارها نشان می دهد در چند روز گذشته متوسط ​​تردد در محورهای کشور نسبت به مدت مشابه سال گذشته در زمان توسعه تاسوعا و عاشورای حسینی 50 درصد کاهش یافته است. به “همچنین ، تحت محدودیت های تاج در جاده های کشور ، کل تردد 33 درصد کمتر از مدت مشابه سال گذشته است.

وی گفت: نکته مهم این است که در محورهای شمالی مانند بزرگراه قزوین-رشت ، جاده هالوس ، خراز و فیروزکوه ، 61 درصد کاهش در ایام تاسوعا و عاشورا را نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد هستیم. به ترافیک. ”

سردار حسینی با قدردانی از حمایت رسانه ها در ارائه اطلاعات دقیق ، گفت: این طرح نیاز به عزم و اراده دارد. بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا ، به همکاران خود اطلاع دادیم که ترافیکی وجود ندارد. از تردد پلاک در هیچ استانی به ویژه استان های شمالی گیلان و مازندران خودداری کنید.

جانشین فرمانده پلیس راهور گفت: تا به امروز بیش از 440 هزار راننده مجبور شده اند تخلفات خود را در جاده ها و شهرها با همکاران ما ثبت کنند.

وی افزود با توجه به اینکه شنبه ، 20 مرداد آخرین روز تعطیلات است ، محدودیت های تردد تا آخرین ساعت روز جمعه 5 شهریور ادامه خواهد داشت ، بنابراین هموطنان عزیز باید توجه داشته باشند که از هرگونه رفت و آمد و تردد خودداری کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا