استان ها

اسلامی: دولت برای به نتیجه رسیدن زودهنگام طرح‌های نطنز و بادرود تلاش می‌کند

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در سفر به نطنز گفت: این شهر».

به گزارش پرتال پارسی، محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و هیئت همراه صبح امروز از گلزار شهدای نطنز بازدید کردند.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در سفر به نطنز از جهان صادرات بازدید کرد. «

وی افزود: بازدید رئیس جمهور و هیئت وزیران از فرصت ها و شرایط هر شهرستان در سفرهای استانی و آشنایی با فرصت ها و فرصت ها و کاستی های موجود و مطابق با تحقیقات انجام شده حائز اهمیت است. قبل از شروع هر سفر و با اولویت های مشخص شده، می توانیم برنامه ریزی عملیاتی انجام دهیم تا بتوانیم منابع موجود را برنامه ریزی کنیم.

وی گفت: به برکت مشارکت مسئولان دولتی و تعامل آنها با مردم و مسئولان محلی، این اولویت ها به نتیجه می رسد و در نهایت مردم می توانند اولین نتایج این پروژه ها را ببینند.

اسلامی گفت: در این بازدید فرصت ها و استعدادهای نطنز را مورد بررسی قرار می دهیم و همچنین در جلسه شورای شهر در مورد مسائل بحث خواهیم کرد.

وی افزود: در جلسه هیأت رئیسه مواردی را که در پیش بینی ها گفته شده و یا حتی در اولویت قرار نگرفته بررسی می کنیم و موارد را جمع بندی و در نهایت به عنوان مجوز برای سفرهای استانی به هیئت وزیران ارسال می کنیم. به معاونت اجرایی رئیس جمهور اجازه می دهیم بر کار ادارات و مراکز ذیربط نظارت داشته باشد و در صورت لزوم به سازمان برنامه و بودجه نیز در مورد آنها تصمیم گیری کند.

وی در پایان گفت: امیدوارم مردم و مسئولان بتوانند از نتایج این طرح ها استفاده کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا