عمومی

استکبار جهانی از قدرت مرجعیت در هراس است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام مسعود رجب نژاد در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: در هفته های اخیر شاهد توهین برخی رسانه های غربی به حوزه قدرت و مقام معظم رهبری بوده ایم که نشان می دهد این جریان فکری، جریان فکری کشور است. . جوامع غربی و لیبرالیسم همچنان وابسته به قدرت معنوی، ارزشی و دینی حکومت هستند و رهبری اسلامی، شیعی، فکری و رهبری در این زمینه بیم دارد.

وی ناکامی دشمن در قیام های اخیر را یادآور شد و اعلام کرد: برای حفظ ناهنجاری داخل کشور و ناهنجاری یک حرکت کوچک دست نشانده، افراد مختلف مورد توهین و تحقیر قرار می گیرند و سعی در خودنمایی دارند. با پایان یافتن زندگی منحط افراد در ایران و جهان اسلام.

استاد دانشگاه و خوجه اردبیل گفت: حرکت مبتنی بر توهین، افترا و توهین که با استکبار جهانی آغاز شد، عمق نقیصه اخلاقی جامعه غربی را نشان می دهد که به هیچ اصول و مبانی پایبند نیست و فقط هدف قرار می دهد. جاه طلبی های سیاسی و جاه طلبی های سیاسی. اقدامات مضر».

حجت الاسلام رجب نژاد افزود: توهین اخیر به مراجع مقتدر و رهبری جمهوری اسلامی ایران نه تنها نشانه تحقیر جوامع غربی است، بلکه عمق تفکر را نیز نشان می دهد. منحط شدن ما می‌بینیم که این لیبرالیسم حتی پیش از این نیز در سراشیبی ابهام فرو می‌رود.

دکمه بازگشت به بالا