استان ها

استقلال با حریف زهرداری بازی می‌کند/ مشکل اصلی پرسپولیس حل نشده است

کارشناس فوتبال: «تیم مس کرمان هیچ مسابقه ای برای استقلال ندارد و می تواند در این دیدار پیروز شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دیدارهای هفته سوم رقابت های لیگ برتر ایران را داغ می کند. در اینجا داوطلبان به چیزی جز کسب حداکثر امتیاز در رقابت فکر نمی کنند.

نیاز به دفاع سه نفره منجر به از دست دادن استقلال می شود

احمد جمشیدیان درباره دیدار استقلال مقابل مس کرمان به خبرنگار آنا گفت: بازگشت هواداران به استقلال کمک می کند تا این تیم با انگیزه بیشتری به مصاف مس کرمان برود. قهرمان فعلی پیش از این در دو بازی اول نشان داده است که ریکاردو ساپینتو به زمان نیاز دارد تا بازی خود را به بازیکنان برساند. اصرار بر دفاع سه نفره منجر به باخت مقابل سپاهان شد و نیمه اول بازی نیز برای بازیکنان آبی پوشان تمام شد، چرا که با نفوذ به آن نقاط و پاس‌های «انتظار»، کانال‌هایی را به حریفان می‌دهد تا گلزنی کنند. . در نیمه دوم مقابل ملوان شاهد دفاع چهار نفره آبی پوشان بودیم که کمی اوضاع را بهتر کرد، هرچند حریف موقعیت هایی داشت، اما با تمرین و زمان استحکام خط دفاعی بهتر می شود. . در آخرین گزارشی که از ساپینتو خواندم این احساس را داشتم که سرمربی پرتغالی آبی پوشان طرفدار دفاع چهار نفره است و ممکن است در هفته سوم شاهد چنین مشکلی باشیم.

مس کرمان حریف غیرمسلح نیست

وی ادامه داد: مس کرمان در دو هفته گذشته 5 گل به نفت مسجد سلیمان و پیکان زد اما بازی با نفت را 3 بر 2 شکست داد و این موید این است که در بازی با استقلال سازش وجود ندارد، اتفاقاً او دارد. راه طولانی برای پیروزی، او می تواند به هدف برسد. ادعای اشتباهات گذشته در برابر چنین حریفی سمی، هدر دادن امتیاز یک مسابقه خانگی است. شاگردان فرزاد حسینخانی ترسی از حضور در ورزشگاه آزادی ندارند و پس از شروع خوب برای جدایی از نیمه انتهایی جدول، این تیم نه تنها در هفته های ابتدایی، به دنبال حضور در جمع تیم های برتر خواهد بود. اواسط و پایان فصل که نوسانات زیادی برای تیم ها وجود دارد، او باید به دنبال رتبه تک رقمی مانند مسی باشد و بدون نگرانی از سقوط به هوادارانش ثبات بدهد. بنابراین استقلالی ها که هنوز به ثبات نرسیده اند بازی بسیار سختی را پیش رو خواهند داشت و این هفته به احتمال زیاد از موقعیت عالی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی در خط دفاعی بی بهره خواهند ماند.

هافبک های طراح پرسپولیس تاثیرگذار نیستند

این کارشناس فوتبال درباره دیدار پرسپولیس و آلومینیوم در اراک گفت: قهرمان لیگ برتر پنج فصل متوالی تغییرات گسترده ای را به خود دیده است اما این تیم در هر خطی به جز خط حمله بازیکنان جدیدی به خدمت گرفته است. مشکل اصلی «پرسپولیس» نبود مهاجم گلزن و از همه مهمتر ایجاد موقعیت در دروازه حریف بود. موضوعی که در این فصل تکرار می شود و اگرچه سعید صادقی، مهدی ترابی و سروش رفیعی یک چهارم گل های فصل گذشته را به عهده داشتند، اما این هافبک های طراح هنوز ظاهر نشده اند، بنابراین سال ها بعد شاهد پیروزی پرسپولیس در دو بازی اول فصل خود هستیم. . آلومینیوم اراک فصل گذشته در جام حذفی از پرسپولیس جدا شد و در دو بازی ابتدایی سه امتیاز کسب کرد. در خانه برای کسب حداکثر امتیاز تلاش می کنند، در این بازی اگر تیم حریف فرصت طلب باشد قطعا تیمی که اشتباهات زیادی می کند امتیازی نخواهد گرفت.

سپاهان یک بازی اقتصادی انجام می دهد

جمشیدیان در خصوص دیدار گل گهر و سپاهان در سیرجان گفت: این دیدار را باید مهمترین بازی هفته سوم دانست زیرا دو مدعی به مصاف هم می روند. خوزه مورایس یک تیم خوب سازماندهی کرده است که ریسک کمی می کند و فوتبال اقتصادی بازی می کند. خط حمله برنده ای دارد و از خارجی های باکیفیتی استفاده می کند که کالیبر تیم را افزایش داده اند. سپاهان محرم نسبت به فصل قبل بازی تهاجمی با نویدکیا به نمایش گذاشت، در این فصل تمنین در سبک بازی زردپوشان دیده می شود. رهبر لیگ برتر با تیم امیر گالنویی دیدار می کند. پرافتخارترین مربی لیگ برتری تلاش زیادی کرده تا گل گهر را حریفی سرسخت برای هر حریفی کند. تعیین برنده چنین مبارزه ای غیرممکن است، اما پس از پایان مسابقه، ارزیابی کیفیت هر دو تیم آسان تر می شود.

انتهای پیام/4048/

دکمه بازگشت به بالا