ورزش و نشاط

استراماچونی هر روز نرخ قرارداد را افزایش می‌داد/ استعفا نمی دهم/ قایدی فروشی نیست/ بازیکن با خودش قلیان به قطر آورده است!

طبق گزارش ها شفاف، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: “من سعی می کنم در صفر ماه چیزی جز حقیقت و صداقت نگویم.” در باره استراماچونی من باید بسیار صادق باشم و اساساً نمی توانم دروغ بگویم زیرا مجبور نیستم در ذات خانوادگی خود دروغ بگویم و البته افراد زیادی هستند که به نظر می رسد در بحث استراماچیونی کاری انجام نداده اند و آنها بسیار پایدار هستند و البته آنها اصرار دارند. این بی دلیل نیست. ما به ترکیه ، قطر یا امارات نرفتیم ، اما مستقیماً به ایتالیا رفتیم و طبق مصوبه دولت تخفیف گرفتیم. سفر ما سه ماه طول کشید ، در آن زمان هیچ بحثی با سپاهان در این بازی وجود نداشت و تاریخ دربی مشخص نشده بود و ما فکر کردیم که پرونده را تقسیم خواهیم کرد.

تمام مکاتبات ما با Stramaccioni در دسترس است

سعادتمند گفت: “ما تمام مکاتبات را با Stramaccioni انجام داده ایم و من اسناد را در صفحه نشان خواهم داد.” در طی مکاتبه با فدریکو اعلام کردیم که برای تخفیف و اقساط به ایتالیا خواهیم آمد و قصد داشتیم پرونده را با فیفا ببندیم و مذاکرات ادامه داشت. اگر نتوانیم در آسیا موفق شویم ، این یک فرصت است. ما به وکیل استرا گفتیم که امیدواریم همه چیز خوب شود. ما با روحیه مثبت به ایتالیا آمدیم و منتظر رای فیفا نبودیم ، باید 700،000 یورو و حقوق سالانه یك میلیون یورو را تضمین كنیم ، اما من مجاز نیستم رقم بالاتری ارائه دهم. امیدواریم استرا با ما همکاری کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: “وقتی قرارداد با استرا را در نظر گرفتیم ، او فصل گذشته 520 هزار یورو از ما طلب كرد كه ما 700 هزار یورو به او پیشنهاد دادیم و در فصل جدید در قرارداد قبلی كه به وی دادیم مبلغ 750 هزار یورو بود.” ما یک میلیون یورو رشد کرده ایم. من باید از اعضای هیئت مدیره که با ما کار می کردند تشکر کنم و باید بگویم که شکایت Estra بیش از 2 میلیون یورو است و ما فکر کردیم که اگر بلافاصله به او پول بدهیم مبلغ زیادی خواهد بود و بنابراین پول کمتری به او پیشنهاد می دهیم. به او اجازه دادیم تا یک سال روی صندلی ما بنشیند تا پس انداز کند.

خوشحال: استراماچونی هر روز نرخ قرارداد را بالا می برد

سعادتمند: “پیشنهاد دوم به استرا داده شد و فدریکو گفت ما می توانیم با او کار کنیم و فکر می کنم 900 هزار یورو برای بستن پرونده در فیفا و 1.5 میلیون یورو در فصل 2020-2021. شماره هایی که با آنها موافق هستید به Stramaccioni باز می گردند. در واقع ما پیشنهادی در حدود 2 میلیون و چهارصد هزار یورو از طرف فدریکو داشتیم و گفتیم نمی توانیم آن پول را پرداخت کنیم اما می توانیم 800 هزار یورو دیگر نیز پرداخت کنیم که به صورت اقساط پرداخت می شود ، فصل آینده 2 میلیون یورو خواهیم داشت اما فدریکو و استرا من راضی نبودم ، این رقم باید نزدیک به عددی باشد که ما درخواست کردیم و همه اسناد موجود است. Estra از سطح فنی بالایی در کشور خود برخوردار است ، اما این محبوبیت سرعت آن را افزایش داده است.

وی افزود: اولین نکته اعلام شده توسط فدریکو پرداخت 900000 یورو برای بستن پرونده در فیفا و 1.5 میلیون یورو برای فصل بعدی است. نکته دوم بر اساس ترکیب تیم بود و وی گفت که قرارداد 7 بازیکن به پایان رسیده و استرا تأکید کرد که 4 بازیکن باید قرارداد خود را تمدید کنند. . موضع استرا کاملاً واضح است ، اگر مسائل 100٪ حل نشود ، او راه به جایی نخواهد برد. 1. پیش پرداخت 900 هزار یورویی در بانکی در ایتالیا. ۲. 3. برای بازگشت و گرفتن اجازه کار مشکلی ندارید. قراردادی به ارزش یک میلیون و 350 هزار یورو ، مورد تأیید وکلا.

سعادتمند گفت: من چند گزینه و پیشنهاد دارم و در پایان معلوم شد که ما مذاکره نکردیم. چیزی که من از استرا انتظار داشتم این بود که به دلیل عشق به هواداران راحت تر بیرون می رفتم و خوب بود که قیمت ها هر روز بالا نمی رفت.

من از همه هواداران بخاطر اخراج از آسیا عذرخواهی می کنم

وی افزود: همه مکاتبات را داریم ، می توانیم اسناد را منتشر کنیم. ما سعی کردیم پرونده را در فیفا رسماً و مستقیماً درباره مسئله Estra ببندیم و تخفیف بگیریم. برخی از افراد می خواهند وقتی شرایط بدی در استقلال به وجود می آید ، این باشگاه را جلوی هواداران قرار دهند. من از همه هواداران بخاطر اخراج از آسیا عذرخواهی می کنم. من از مربی ، کادرفنی ، بازیکنان و مدیریت و کادر پزشکی تشکر می کنم. ما با اجازه دولت رفتیم تا از ایتالیا تخفیف بگیریم و به Stramaccioni برگردیم ، اما تعرفه ها هر روز در حال افزایش بود.

خوشحال: استراماچونی هر روز نرخ قرارداد را بالا می برد

پرداخت های استقلال

مدیر کل استقلال: هزینه های ما در بند 19 است:
1: هزینه هتل در کشور: 400 میلیون جلد
2: هزینه داخلی مسابقات ، آسیاب و خارجی و هزینه دیابت: 2.5 میلیارد مه
3: منبع گادوین: یک میلیارد و دویست و هفتاد و شش میلیون جلد
4: وکیل پروپچیچ: 290 میلیون تومان
5: مارتین: 580 میلیون مه
6: جیمز مدافع: یک میلیارد و 15 میلیون تومان
7: سوسانو: 522 میلیون جلد
8: بویان: 9 میلیارد و پانصد و هفتاد میلیون جلد
9: پول جیبی الاهلی: یک میلیارد و شصت میلیون تومان
10: پرداخت مبلغ آسیاب: 2 میلیارد و سیصد و بیست میلیون تومان
11: پرداخت دیابت: 16 میلیارد و ششصد و هفتاد و پنج میلیون مه
12: پرداخت به فیفا: 290 میلیون جلد
13: پرداخت به کادر فنی و بازیکنان: 18 میلیارد
14: حقوق پرسنل: یک میلیارد و پانصد میلیون تومان
15: پرداخت به شهر خودرو: یک میلیارد و پانصد میلیون تومان
16: تسویه حساب با برخی بازیکنان: 2 میلیارد و پانصد میلیون تومان
17: پرداخت هزینه زمین تمرین و …: 900 میلیون تن
18: هزینه پروانه حرفه ای: یک میلیارد و چهارصد و بیست میلیون تومان
19: متفاوت: یک میلیارد و سیصد میلیون جلد
مجموع: 62 میلیارد و هفتصد و هجده میلیون جلد

خوشحال: استراماچونی هر روز نرخ قرارداد را بالا می برد

در صورت لزوم هزینه ها را به سایت ارسال می کنم

وی افزود: ما املاک باشگاه استقلال را اضافه کردیم و برای دو سند یک میلیارد تومان به دارایی های استقلال اضافه کردیم و مارک استقلال را گرفتیم و در روزنامه رسمی کشور ثبت کردیم.

وی گفت: “تمام پرداخت ها موجود است و در صورت لزوم ، هزینه ها را به سایت ارسال می کنم.”

سعادتمند در مورد پنجره نقل و انتقالات گفت: شفر 17 میلیارد و هشتصد و سی و پنج میلیون تومان ، بودوروف 4 میلیارد و یکصد و بیست و پنج میلیون تومان و پاختاکور چهار میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون تومان ارزش دارد ، هیچ یک از اینها نیست. یاد گرفتم که ما باید شش میلیارد و سیصد و ده میلیون تومان پرداخت کنیم.

ما نمی دانستیم کرونا برای ما چگونه خواهد بود

وی افزود: “من و دیگران فکر نمی کردیم تاج برای ما چگونه باشد و هیچ کس فکر نمی کرد که اختلاف نرخ ارز دو برابر شود. بعضی ها می گویند کد را پرداخت کنید. یکی از دلایلی که در گذشته از هیئت استقلال جدا شدم داشتن کد و فروش ماهیگیر آن بود و به دلایل دیگری در سالهای آینده اعلام می کنم ، اما این رقم 26 میلیارد است و دادن آن دشوار است ، اما ما در تلاش هستیم. جام حذفی ، اعزام تیم به قطر و تحت فشار نگه داشتن بازیکنان ما را تحت فشار قرار می دهد ، اما ما با دو پروژه اقتصادی روبرو هستیم و نمی خواهم خبر بدی بگویم ، اما باید واقعیت ها را بپذیریم.

برای حل آن آسان نیست که از بیرون بگویید!

سعادتمند گفت: “ما تلاش می کنیم به شاکیان پرداخت کنیم ، اما شکی نیست که در آینده با پرداخت 2 میلیارد و هفتصد میلیون تومان جایگزین پرونده جباروف خواهیم شد.” ما باید یک میلیارد تومان برای میگوئل ، 2 میلیارد و نهصد میلیون تومان برای پادوانی ، حدود 6 میلیارد و هفتصد میلیون تومان برای سه نفر بپردازیم و در این صورت احتمالاً برای استراماچونی و ساشا شفر به اندازه كافی خواهیم داشت و من فكر می كنم هزینه این خانه های بزرگ را نیز بپردازیم. بسیاری از افراد خارجی تعجب می کنند که چرا پنجره بسته و پرداخت نشده است. جا دارد از این دوستان بخواهیم 10 میلیون تومان به باشگاه کمک کنند. صحبت در مورد آن از بیرون آسان نیست. ما شرایط اقتصادی خوبی نداریم و از دولت چیزی نمی گیریم و چنین شرایطی نداریم. ما این قانون را ارزان نمی فروشیم و بارها گفته ام كه ​​اگر جابجایی داشته باشیم ، طرفدار مقابل ما خواهد بود و فقط یك اسپانسر وجود خواهد داشت و دارایی های زیادی خواهیم داشت.

خوشحال: استراماچونی هر روز نرخ قرارداد را بالا می برد

این بازیکن با خود قلیان به قطر آورد!

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: “من به دلیل تأخیر در پیوستن به اردوی استقلال ، پرداخت اقساط به بازیکنان و پول و پول بازیکنان خارجی عذرخواهی می کنم ، اما سه چهار روز در دوحه بودم ، اما شرایط خوبی را در این اردو نمی دیدم. بعید “. بازیکن تا ساعت 4 بامداد بیدار است. البته من همه چیز را نمی گویم و در مورد تعداد محدودی صحبت می کنم و این برای استقلال بسیار بد است که این بازیکن هنوز ساعت یک صبحانه نخورد. برای باشگاهی مثل استقلال خیلی بد است که بازیکنی تا ساعت 4 صبح در فضای مجازی باشد. برای بازیکن من بد است که قلیان برای استقلال حمل کند ، باشگاهی که 30 میلیون هوادار این بازیکن را تماشا می کنند. شک نکنید که من با بازیکن اشتباهی سر و کار دارم.

شاید بازیکنی با قرارداد 2 میلیارد تومانی حالا 10 میلیارد تومان بخواهد!

وی گفت: شما بازیکنان تا صبح نمی خوابید ، پس چگونه از نظر فنی باشگاه را جلو می برید؟ این هرگز اتفاق نخواهد افتاد و من اجازه نمی دهم چنین مشکلاتی رخ دهد. پرداخت بازیکنان خارجی در مقایسه با افزایش ارز دشوار است اما هدف ما استفاده از بازیکنان ایرانی است اما ما از بازیکنی استفاده می کنیم که اشک هواداران کارگران را بداند. آیا یک بازیکن می تواند تا ظهر بخوابد؟ شاید بازیکنی با قرارداد 2 میلیارد تومانی حالا 10 میلیارد تومان بخواهد! شما به خاطر هواداران ، باید قراردادهایی را امضا کنیم که مخالف آن هستیم!

همه بازیکنان تیم ما باید تحت معاینه پزشکی قرار بگیرند

مدیر کل باشگاه استقلال گفت: همه بازیکنان تیم ما باید تحت معاینه پزشکی قرار بگیرند و آنها باید سرباز باشگاه باشند و این باشگاه چیزی برای آنها نگذاشته است و شک نداریم که ساختار باشگاه را تغییر خواهیم داد.

وی در مورد انتخاب سرمربی جدید گفت: من نظر نهایی خود را به مجمع و هیئت مدیره اعلام کردم و منتظر خانواده ام هستم تا نظرات خود را به من اعلام کنند. متأسفانه ، در پیشنهاد من ، عده ای آمدند و تعدادی تعرفه را بالا بردند. ما با تأیید هیئت مدیره و نظر عزیزانمان در حال منعقد کردن منافع باشگاه هستیم.

این فروش نیست ، به جز قیمت مثمر ثمر برای فوتبال ایران

وی افزود: ما همه بازیکنان را برای جام ملت های آسیا در باشگاه ها رها کرده ایم ، تعدادی از بازیکنان پیشنهاد خارجی دارند و ما به آنها احترام می گذاریم. اگر بازیکنی پیشنهاد خارجی به نفع خود داشته باشد ما مدت زیادی جلوی او را نمی گیریم اما تیم را با ناخن و دندان شکل می دهیم و باز هم یک بازیکن به تیم اضافه می کنیم. ما به هر روشی دیابت را نجات می دهیم. ما پنجره نقل و انتقالات را دوباره باز می کنیم و دوباره تأکید می کنیم که این فروش طبق این قانون انجام نمی شود ، مگر قیمت قابل توجهی برای فوتبال ایران. من اسناد و مدارک مربوط به Shojayan را دارم و چندین بار تلاش کرده ام ، چرا اجازه نمی دهید این بازیکن بازی کند؟ برای او کارت بازی صادر شد اما من با همه عزیزانم در تهران صحبت کردم که به او گفتند بازی نکن. چرا اجازه ندادید شوجایان بازی کند؟ چه مدت می خواهید همکاری کنید؟ با باشگاه استقلال همکاری کنید.

وی ادامه داد: من استعفا نمی دهم و می خواهم با انگیزه کار کنم و قصد دارم کارهای بزرگی در آکادمی و … انجام دهم.

دکمه بازگشت به بالا