جامعه و خانواده

استاندار تهران: شهید رجایی و باهنر به ما یاد دادند که اهل جهاد باشیم

استاندار تهران گفت: شهید رجایی و بهانر به ما آموختند که جهادگر باشیم، جدی کار کنیم و تنبلی نکنیم، لحظه ای از کار را از دست ندهیم و از ثانیه های ولایت در راه خیر مردم و اسلام استفاده کنیم. انقلاب.

به گزارش پرتال پارسی، محسن منصوری در مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و بهنر در بهشت ​​زهرا(س) اظهار کرد: کار خالصانه همیشه حفظ و بازنشر می شود و این صفا رمز ماندگاری یک سلطنت کوتاه است. شهید رجایی و بهنر.

وی با بیان اینکه شهادت رجایی و باهنر دولت علوی را به اجرا نزدیک کرد، گفت: یکی از شاخص های حکومت علوی دوری از مماشات و چنگ زدن به حق و ایستادگی در حق است.

استاندار تهران با بیان اینکه یک مسئول در نظام اسلامی نباید انسان مغرور و آرامش دهنده باشد، گفت: نباید مصالح مردم را تامین کرد، وظیفه رهبر و حاکم اسلامی است که منافع را در اولویت قرار دهد. مردم بالاتر از منافع شخصی خود هستند و شهیدان رجایی و بهنار از این دست هستند که با محبت به مبارزه با فساد پرداختند و از آن حمایت کردند و پرچم عدالت را محکم در دست داشتند.

وی محبت، تواضع و اطاعت شهید راجی از امام (ره) را مورد توجه قرار داد و افزود: رمز ماندگاری حکومت ها همین است، ما حکومت هایی را در مسیر ولایت تجربه کرده ایم و برکات آن را دیده ایم. و در آن زمان دولت از مسیر فرمانداری منحرف شد و خساراتی به بار آورد که ما نیز شاهد آن بودیم.

منصوری ادامه داد: گاهی رسانه های جمعی طوری رفتار می کنند که انگار مسئول جرات اظهار نظر را ندارد و اگر ما بگوییم رسانه های گروهی خارجی چه می گویند، چه می خواهند بگویند، همانطور که تجربه به ما نشان داده است، همه را تصدیق کرد. در مورد ولایت و حمایت از آن و تنظیم خود، رابطه آن با ولایت عشقی شد، دولت موثر شد، هر دولتی گوشه ای گرفت، فاصله از دست برکت دولت، یک شاخص طول عمر شهید رجایی است، واقع در استان ذوب

وی با اشاره به حرکت در مسیر اجرای دولت اسلامی گفت: نظام بدهکار ما نیست بلکه باید خود را مدیون نظام بدانیم و به وظیفه خود عمل کنیم.شهید رجایی به ما آموخت که قدر هر چیزی را بدانیم. . شیم، شهید رجایی و باهنر به ما آموختند که اهل جهاد باشیم، در راه کار جدی قدم برداریم و تنبلی نکنیم، لحظه ای از کار را از دست ندهیم و از ثانیه های ولایت به نفع مردم استفاده کنیم. و انقلاب اسلامی

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا