عمومی

از روایت دردمندانه متروپل حمایت می‌کنیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، حجت الاسلام روح الله ح رضایت وی با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در خوزستان در شامگاه پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: پس از تعطیلی به دلیل بیماری عروق کرونا ویروس، ضرورت برگزاری این گونه نمایشگاه ها مشخص شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به گسترش فضای مجازی در برخی از گروه‌های جامعه پدیده «وداع با کتاب» وجود دارد. محصولات».

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر لزوم جهش در حوزه کتاب و محصولات فرهنگی در انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: این جهش می تواند در حوزه کودک، ادبیات، رمان، دفاع مقدس و اندیشه باشد؛ این جهش می تواند در حوزه کتاب و تولیدات فرهنگی باشد. البته با توجه به فرصت‌های موجود در خوزستان، پیشنهاد می‌کنم به مسائل مربوط به برخی حوزه‌های فکری جدید مانند مدیریت و شیوه جدید حکومت‌داری، تولید کتاب و محصولات فرهنگی توجه ویژه شود.

وی در ادامه رسالت سازمان تبلیغات اسلامی را تبیین اسلام ناب محمدی عنوان کرد. فرضیه جهادی را توضیح داد.» است.

معاون سازمان تبلیغات اسلامی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی شبکه هایی با حدود 18 گروه مختلف تبلیغی و ماموریت تبیین جهاد ایجاد کرده است.

خوجةالاسلام ح رضایت وی در خصوص تاکیدات مقام معظم رهبری بر جهاد گفت: بنابراین باید گروهی را که در اردوهای جهادی ویژه مشغول به تحصیل هستند، در عرصه جهاد وارد کنیم که نیازمند جبهه و کار شبکه ای جدید هستند.

وی درباره فروپاشی کلانشهر آبادان گفت: نیاز به جریان تقاضا داریم. گری برای بیداری امید و گسترش امید مردم در کلان شهر عاقلانه این کار را انجام دهید.

وی در خصوص برگزاری برنامه 40 مصدوم حادثه کلانشهر گفت: استان بخصوص آبادان.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در نظر داریم اربعین باشکوهی را برای تجلیل از شهدای کلانشهر برگزار کنیم. البته سازمان تبلیغات اسلامی حمایت های لازم را انجام داده و از افراد و چهره های مورد نیاز برای اجرای این برنامه دعوت خواهد کرد.

وی در خصوص شهادت جانباختگان این کلانشهر نیز گفت: این کار باید طبق قانون انجام شود و اگر سازمان تبلیغات اسلامی بتواند به این کار ادامه دهد، قطعا در این امر کوتاهی نخواهد کرد.

وی گفت: در حال حاضر برخی از نویسندگان و هنرمندان در این زمینه فعالیت می کنند و سازمان تبلیغات اسلامی نیز بر آن نظارت و حمایت می کند. «

دکمه بازگشت به بالا