جامعه و خانواده

از توزیع بن‌کارتهای ۳ میلیون تومانی بین زنان سرپرست‌خانوار تا سبد پروتینی

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از توزیع 2150 کارت بازرگانی سه میلیون تومانی در آستانه شب یلدا بین زنان سرپرست خانوار دهک های اول تا سوم درآمدی شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش پرتال پارسی، محمد نصیری معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با تشریح اقدامات خوبی که با همکاری موسسات خیریه، موسسات مردم نهاد و خیرین در آستانه شب یلدا صورت گرفته است، پرداخت.

وی از توزیع 2 هزار و 150 کارت خرید سه میلیون تومانی بین سرپرستان خانوار دهک 1 تا 3 در شهرستان های استان تهران خبر داد و گفت: همچنین 8 هزار جفت لباس گرم، کاپشن و کفش ویژه کودکان زنانه است. سرپرستان خانوار با 4.5 میلیارد صوم در سراسر کشور خریداری می شوند و از مراحل توزیع عبور می کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور، وی با اشاره به توزیع سبدهای پروتئینی بین مستمری بگیران تحت پوشش، یادآور شد: در این راستا ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با مشارکت بنیاد احسان، 200 تن گوشت مرغ برای رفاه کشور به مزارع تحت پوشش سازمان تقسیم شد. همچنین با مشارکت انجمن “خیریمدید” 50 گهواره برقی برای کودکان ساکن در مهد تهیه می شود و بچه ها راحت می خوابند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا