استان ها

از ایجاد 42 رشته جدید تحصیلی تا راه‌اندازی 6 آزمایشگاه و پژوهشکده/ 59 انجمن علمی دانشجویی فعال شدند

توضیح داده شده در گفتگو با آنا ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان مرکزی ؛ / بخش اول

گروه استانی خبرگزاری آنا؛ بیش از یک سال است که حسین کلانتری به عنوان رئیس دانشگاه آزادی مرکزی و واحد اراک در خلیل آباد منصوب شده است (سپتامبر 1998). طی یک سال گذشته ، این دانشگاه به موفقیت های علمی ، پژوهشی و فرهنگی بسیاری در زمینه های مختلف دست یافته است.

در ودکا ، آنا با حسین کلانتری ، رئیس واحد ودکا مرکزی و مرکزی در خلیل آباد گفتگو کرد و کارهای این دانشگاه را در سال گذشته در زمینه آموزش و تحقیقات ، ساخت و ساز ، آموزش عمومی و حرفه ای (SAMA) ، پزشکی و غیره مرور کرد. اول بیرون میاد

آنا: دانشگاه آزاد اسلام واحد استان مرکزی در زمینه آموزش و پژوهش در سال گذشته به چه برنامه ها و دستاوردهایی دست یافته است؟

ایستگاه پلیس: یکی از وظایف اصلی دانشگاه آموزش و پژوهش است و اقدامات خوبی در این راستا انجام شده است. اخذ مجوز برای 42 رشته جدید ، تمرکز بر رشته های بین رشته ای در منطقه مرکزی ، جذب 7373 دانشجوی جدید به دانشگاه اسلامی استان مرکزی ، شناسایی ، طراحی و ارسال سه دانشکده موضوعی جدید (هنر و معماری ، تجارت ، فرهنگ و روابط اجتماعی). ، نظارت و سازماندهی دوره ها در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه ، تشکیل شوراها و کمیسیون های آموزشی ، جایگزینی و جایگزینی کادر آموزشی از فعالیت ها و دستاوردهای دانشگاه در زمینه آموزش است.

در طول ترم تابستان ، کلاسهای مجازی برای 1500 دانش آموز تشکیل می شود ، یک مرکز آزمون ایجاد می شود و چهار آزمون EPT برای دانشجویان دکتری (700 نفر) ، آزمون های تشویقی سیستم مهندسی (3200 نفر) ، آزمون های استخدام روستایی و غیره برگزار می شود. (5 هزار و 200 نفر) با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی ، یک آزمون ارشد را در واحد اراک انجام دادند ، یک آزمون ورودی سراسری دو روزه برای گروه های علوم انسانی و علوم تجربی و دو داوطلب که پروتکل های بهداشتی را در دو منطقه امتحانی مشاهده و کنترل می کنند ، انجام دادند. فاصله اجتماعی در بخش ودکا از دیگر رویدادهای سال گذشته در زمینه آموزش بود.

راه اندازی 6 آزمایشگاه و موسسه تحقیقاتی در بخش ودکا

صدور مجوز و تأسیس 6 آزمایشگاه و م institسسه تحقیقاتی در واحد اراک (تأسیس م Instituteسسه تحقیقات کاربردی گیاهان ، تأسیس مرکز تحقیقات ایمنی مواد غذایی ، صدور مجوز و تأسیس دبیرخانه کنسرسیوم ایمنی مواد غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک ، مجوز و مرکز تحقیقات اعصاب کاربردی) تأسیس آزمایشگاه غذا و داروی دانشگاه آزاد اسلامی اراک ، اخذ مجوز استفاده از آزمایشگاه محیط زیست دانشگاه آزاد اسلامی اراک) – یکی از فعالیت ها در زمینه تحقیق.

مجوز دبیرخانه کمیسیون ایمنی غذا ، انتشار 460 مقاله ISI و تحقیقاتی در شعبات دانشگاه آزاد اسلامی در استان مرکزی ، انعقاد 15 قرارداد برای یک پروژه تحقیقاتی فوق برنامه به ارزش 20 میلیارد ریال در دانشگاه آزاد اسلامی اراک ، تصویب یک حق ثبت اختراع و یک حق ثبت اختراع دانشبونیان ثبت نام واحد اراک در دانشگاه آزاد اسلامی و واحد ساوه از شرکت دانشبونیان در دانشگاه آزاد اسلامی و امضای 29 تفاهم نامه همکاری با دستگاه های اجرایی دانشگاه های واحد اراک از دیگر فعالیت ها و فعالیت ها در زمینه تحقیق است.

در استان مارتي 59 انجمن تحقيقات دانشجويي وجود داشت

از دیگر برنامه ها و فعالیت های تحقیقاتی ، پشتیبانی از 10 مجله دانشجویی فعال در دانشگاه ازت مرکزی و فعال سازی 59 انجمن پژوهشی دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی است که بیش از 420 رساله دکتری و 1300 رساله کارشناسی ارشد در استان دفاع خواهد کرد. جمهوری اسلامی مرکزی ، شابک کتابهای منتشر شده توسط سازمان مرکزی ، کتابهای فیپا که توسط شورای انتشارات از کتابخانه ملی تأیید شده و توافق نامه تألیف با نویسندگان و مترجمان کتابها ، انتشار 36 جلد کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی منطقه مرکزی و برنامه ریزی برای ایجاد آزمایشگاه. مرجع استانی نامیده می شد.

پیگیری و دریافت گواهینامه پیشرفته کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی ، رویداد آغازین ، مسابقه طراحی وب سایت ، کافه کسب و کار ، کارگاه اسکن کسب و کار ، معرفی دانش آموزان به مناطق توسعه حرفه ای و اشتغال (312 نفر) ، دریافت مدرک بین المللی ، مجله مکانیک ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک ، دریافت درجه (B) مجله ریاضیات مالی ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک ، وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و 21700 برنامه و مرکز دیگر در ترم 98-2-99 برای انجام کلاسهای تحقیق مجازی در دانشگاه آزادی مرکزی اتفاق خواهد افتاد.

از دیگر فعالیتهای تحقیقاتی می توان به برگزاری جلسه مقدماتی کنفرانس ملی علل و پیامدهای فقر فرهنگی و فرهنگ فقر در زندگی حضرت علی (ع) در تاریخ 2 آگوست ، کسب مجوز برای برگزاری کنفرانس ملی Quaid-2 ، دستاوردها ، تهدیدها و فرصت ها علوم پزشکی اشاره کرد. همراه با دانشگاه. در ماه نوامبر ، اراک برای دستیابی به پروژه های تحقیقاتی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ، شرکت در مسابقات و نمایشگاه های تحقیق و فناوری دانشگاه ، شرکت در مناقصه های دانشگاه آسیای میانه و ورود به سیستم ستاد ایران برای به دست آوردن پروژه ها ، سیستم SATA را رصد و به آن دسترسی خواهد یافت. اسلام آزاد استان مرکزی را در شعبه ودکا با مشارکت دکتر تهران نامگذاری کرد.

مشارکت در نمایشگاه هفته تحقیقات استانی در دانشگاه فنی اراک ، شرکت در نمایشگاه فناوری ها و نوآوری های همه دانشگاه های تهران ، ایجاد تیم های تخصصی برای جستجوی پروژه ها در واحد اراک ، ایجاد کارگروه تخصصی معادن در استان مرکزی ، فعال سازی و بازدید از اساتید. شرکت آوانگان ، پارس دکل گستر ، شایان برگ ، پارس واگن ، شرکت صنعتی گام ، نیروگاه شازند ، گپکو ، آلومینیوم ، ماشین آلات و غیره. در قالب تورهای صنعتی ، مانند کارگاه تعمیر ترانسفورماتور شرکت توزیع برق استان ، دانشجویان تشویق می شوند از امکانات تولیدی استان بازدید کنند. ، GIS ٢٠ 1/4 اراک ، اراک از طریق پست توزیع نیروی برق اراک ، پست انتقال نیرو در اراک و غیره فعالیتهای دیگری نیز در زمینه تحقیق وجود داشت.

آنا: فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان مرکزی در زمینه ساخت و ساز و املاک و مستغلات در سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟

ایستگاه پلیس: کارهای عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکزی طی یک سال گذشته ممکن است شامل افتتاح استخر دانشگاه پس از دو سال تعطیلی ، بازسازی موتورخانه مرکزی ، تکمیل مجتمع گائم مگام فراهانی ، تحویل نهایی عنصر شهدای خمین ، گزارش وضعیت و تحویل نهایی ساختمان آزمایشگاه رازی باشد. . تعمیر ، رنگ آمیزی ، ایزوگام و تعمیر ساختمان ها و شیرآلات خوابگاهی به نام شهید گاسم سلیمانی ، اختصاص زمین های ورزشی برای درآمدهای غیرشهری ، اخذ گواهینامه استاندارد آسانسور ، تعمیر پیاده روها و محوطه دانشگاه ، اجرای خطوط لوله باران در حدود 13 هکتار محوطه دانشگاه. وی در مورد تعمیرات اساسی و نوسازی ساختمان که 25 میلیارد ریال هزینه خواهد داشت و انتقال به خانه نوآورانه فناوری نساجی صحبت کرد.

لغو رأی در مورد خلع ید بیش از 2000 میلیارد ریال شعبه ساوه در فلسطین

دکتر حسین کلانتری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و واحد اراک در خلیل آباد ، آسیای میانه است.

تعمیرات اساسی و بازسازی کامل ساختمان امام به ارزش بیش از 40 میلیارد ریال و تغییر کاربری به ستاد مرکزی بازار نوآوری ، بهسازی و نوسازی ورودی مجتمع گائم مقام فراهانی (بازار فناوری و نوآوری شهید گاسم سلیمانی) ، ساخت 98 متر مربع قرارداد طبقه همکف خوابگاه شهید سلیمانی به فضای تجاری ، تعمیر و تعویض لوله های دیگ بخار آب گرم در موتورخانه مسجد ، خرید و تعویض لوله های گرمایش ساختمان علوم پزشکی ، جوشکاری دیگ پنج تنی و راه اندازی مجدد دیگ آب گرم موتورخانه مرکزی ، کلیه کولرهای آبی شستشو و تمیز کردن لوله های ورودی تعمیر سیستم های تهویه مطبوع در ساختمان 2 و تالار فردوسی ، شستشوی کندانسور ساختمان اداری жөндеу1 ، تعمیر برج نور در مقابل ساختمان مدیریت در میدان اصلی دانشگاه ، تعمیر تابلوهای برق در محوطه دانشگاه و اتاق ماشین سازی مسجد کنترل املاک و مستغلات زیرمجموعه های استانی ، به ویژه زیرمجموعه های ساوه ، محلات ، تفرش ، فراهان ، شازند ، زرندیه ، آشتیان و … بر اساس حکم نهایی حیاط ریال یکی دیگر از فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان طی یک سال گذشته است.

آنا: موقعیت سما ، معاون آموزش عمومی و مهارت های دانشگاه آزاد در استان مرکزی در سال گذشته را توصیف کنید.

ایستگاه پلیس: آموزش عمومی و مهارتی یکی دیگر از فعالیتهای این دانشگاه است ، جایی که 37 گروه و سازمان در مراکز آموزشی استان سماع اقداماتی از قبیل برگزاری دوره های مختلف آموزش کوتاه مدت ، اوقات فراغت تابستان (علوم ، تحقیقات ، ورزش و فرهنگ) را انجام می دهند. مدرسه شبانه روزی دخترانه و پسرانه سما ، واحد اراک ، راه اندازی مدرسه علمی رایگان دختران سما در شعبه اراک ، اجرای طرح آنلاین در کلیه مدارس اراک و استان ، تلاش برای ایجاد مجتمع آب درمانی و آزمون های استخدامی سراسری ، پتروشیمی ، دستیاران روستایی و … .b

اجرای 30 فعالیت علمی دانش آموزان در مراکز سما

ارزیابی کیفی مدارس سما در استان ، اجرای طرح بوم در مدارس ابتدایی و متوسطه اول سال منطقه ، برگزاری جشن تکالیف در مدارس ابتدایی و متوسطه ، ایجاد اتاق اجتماع مدارس ، مسابقات مختلف در زمینه هنر ، صنایع دستی ، آموزش و پرورش. تحقیق ، کتابهای مختلف عکس و نمایشگاه کتاب ، فعال سازی مرکز مشاوره دانش آموزی ، نقاشی و محوطه سازی مدارس سما ، تجهیز و گسترش فضای یادگیری و کارگاهی مدارس سما به دلیل افزایش تعداد دانش آموزان ، راه اندازی مرکز خلاقیت و بازی دبستان سما 1 ، زمینه ساز نوآوری (مرکز علوم و فناوری) ، راه اندازی مرکز معلولین یادگیری سما ، که 30 فعالیت دانشجویی تحقیقاتی را در مراکز سما در آراما ، خمینی و ساوه انجام می دهد ، و مجوز بورسیه ها و مدارس ورزشی در اراک و حسابداری در ساوه از برنامه های آموزش و تسلط سما است. است.

به منظور افزایش تعداد دانش آموزان ، شورای رفاه وزارت نیرو تفاهم نامه ای را با استان مارتی و غیره امضا كرد. سالن دانشگاه دانشگاه ، اتاق محتوا در هنرستان دخترانه ، تأسیس هنرستان دخترانه در اراک و تاسیس اولین دبیرستان دخترانه در خمین از دیگر برنامه های حوزه انتخابیه سما در استان مرکزی است.

آنا: از فعالیت ها و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی در آسیای میانه به مدت یک سال برای ما بگویید.

ایستگاه پلیس: بهداشت و پزشکی برای جامعه به ویژه در کشور ما بسیار مهم است و در این راستا ما سعی کرده ایم با ایجاد سه مرکز بالینی ، دوره های کوتاه مدت آموزش پزشکی ، از جمله تزریق مضاعف برای سودمندی ، اقدامات خوبی را با کمک شرکای خود ایجاد کنیم. اخذ مجوز تاسیس مرکز توسعه سلامت و فناوری اطلاعات در دانشگاه آزاد اسلامی ودکا ، امضای قرارداد فوق برنامه با شرکت دارویی بهسا ، انعقاد قرارداد همکاری با جمعیت هلال احمر منطقه مرکزی در ژانویه سال جاری و هماهنگی برای توسعه همکاری ها. در دسامبر سال جاری ، تفاهم نامه همکاری علمی ، آموزشی و پژوهشی با جمعیت هلال احمر منطقه مرکزی.

اخذ تأییدیه اولیه آزمایشگاه تشخیص پزشکی ویروس کرونا

با هدف راه اندازی دو حوزه آموزش کارشناسی و کارشناسی ارشد ، از جمله بیوتکنولوژی پزشکی و فناوری اطلاعات ، چهار جلسه کمیته اخلاق پزشکی ، اولین دوره کوتاه مدت مهندسی کاربردی آزمایشگاه با جهاد دانشگاهی و آموزش دانشجویان پزشکی در منطقه 6 اسلام آزاد این دانشگاه در دوازدهمین المپیاد ملی دانشجویان پزشکی شرکت می کند ، از دانشکده بهداشت Guild مجوز می گیرد ، ویروس کرونا ویروس را از آزمایشگاه تشخیص پزشکی تأیید می کند ، بیش از سه هکتار گیاهان دارویی می کارد ، مواد ضد عفونی کننده برای استفاده داخلی در کارگاه گیاهان دارویی تولید می کند و مجوز مرکزی دریافت می کند. مطالعه در زمینه عصب کشی کاربردی ، تأسیس مرکز پرستاری و دانشکده داروسازی یکی از مهمترین اهداف در این زمینه بود.

انتهای پیام / 4103/4062 /

دکمه بازگشت به بالا