استان ها

از افتخارآفرینان مدال آور استان اصفهان تجلیل شد

از افتخارآفرینان مدال آور استان اصفهان تجلیل شد

برنامه شبی با قهرمانان ویژه تجلیل از قهرمانان و افتخارآفرینان ورزش استان اصفهان در سال ۱۴۰۱ در هتل پیروزی اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی از اصفهان، مراسم ویژه تجلیل از قهرمانان و افتخارآفرینان ورزش استان اصفهان در سال ۱۴۰۱ تحت عنوان « شبی با قهرمانان» شامگاه امروز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه با حضور جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و معاونین وی در اداره کل ورزش و جوانان، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان،  مجتبی شاهمرادی معاونت فرهنگی ، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، احسان بعیدی معاونت ورزش شهرداری اصفهان، روسا و مسئولان هیئتهای  ورزشی استان،ورزشکاران و رسانه ها در هتل پیروزی اصفهان برگزار شد.

سال ۱۴۰۲ می تواند سال پرمدال استان اصفهان باشد

جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، شامگاه چهارشنبه ۲۴ اسفندماه در مراسم شبی با قهرمانان ویژه تجلیل از قهرمانان و افتخارآفرینان ورزش استان اصفهان اظهارداشت: شما ورزشکاران در طی یکسال گذشته با تمام سختی ها و مشکلات، مجاهدانه با تمرین و ممارست افتخارآفرین استان اصفهان بودید و پرچم مقدس کشورمان را در عرصه هایی که حضور داشتید به اهتزاز درآوردید.

وی افزود: شما عصاره ای از خانواده بزرگ ورزش استان اصفهان هستید ، سالی که در آن ۳۵۰ ملی پوش در رشته های تیمی و انفرادی و دو بخش آقایان و بانوان اعزام داشتیم و امشب جمع شدیم تا قدردان زحمات شما باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان تصریح کرد: مدیریت خانواده ورزش و جوانان استان اصفهان و همچنین معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان دست به دست هم دادند تا به افتخار شما چنین مراسمی را برگزار کنند. امیدوارم به لطف و یاری خداوند، با پیگیری مسئولان، همت و تلاش شما ورزشکاران سال ۱۴۰۲ سالی پر بار تر برای ایران به ویژه و ویژه تر برای ورزش استان اصفهان باشد.

وی اضافه کرد: در ورزش همگانی موفقیت های زیادی داشتیم و در سال پساکرونا، کوره ورزش دوباره گرم شد و نمونه آن افزایش ورزشکاران سازمان یافته و رشد ۷۶درصدی باشگاه ها با دریافت پروانه فعالیت همراه بوده است. همچنین افزایش سرانه ورزش با افتتاح پروژه های مختلف در سراسر استان که سالها به حال خود رها شده بود که با همکاری و حمایت استانداری،وزارت ورزش و تمام مسئولان که دلسوزانه پای این کار ایستادند.

محمدی خاطرنشان کرد: انشالله با برنامه ریزی و پیگیری هایی که در حال انجام است سال آینده سال بسیار پرباری را در پیش داشته باشیم. رویداد مهم پیش رو بازهای آسیایی هانگژو است که سال آینده ورزشکاران کشورمان در کاوران ایران که مزین به نام افتخار استان اصفهان «شهید حججی» است به دنبال افتخار آفرینی هستند.

وی با تقدیر از نهادهای حاکمیتی و اجرایی استان گفت: ورزش آموزش پرورش که نقش بسیار زیادی استان دارند، شهرداری اصفهان و زیر مجموعه های آنها، باشگاههای افتخار آفرین سپاهان و ذوب آهن که نگین ورزش استان در کشور هستند همگی حامی ورزش و ورزشکاران استان اصفهان هستند.

در ادامه این مراسم از ۱۸ نفر از بانوان اداری، نواب رئیس و ورزشکاران نمونه در حوزه حجاب و عفاف تجلیل شد.

 

تکمیل می شود ….

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا