عمومی

ارتقای نظام مراقبت بیماری التور در شهرستان گناوه ضروری است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، عصمت حیدری عصر پنجشنبه در جلسه کمیته بیماری های آب و غذا با حضور روسای مراکز درمانی و آزمایشگاه های بخش خصوصی و دولتی به شاخص های مهم تشخیص بیماری و اجرای این سامانه پرداخت. سندرمی بیمار گفت: مراکز بهداشتی خصوصی و دولتی، پوشش و همکاری آنها و راه ایجاد حساسیت در گروه در چارچوب تعامل برنامه است. کم اهمیت و پیشگیری و کنترل بیماری با هماهنگی مرکز بهداشت شهرستان التور آمادگی های لازم را داشته باشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه: ارتقای سیستم درمان بیماری با در نظر گرفتن شیوع بالای بیماری های عفونی به ویژه بیماری های اسهالی در این فصل از سال. التور این یک ضرورت مسلم در شهر غنا است.

وی گفت: با توجه به بازگشایی همزمان مدارس و شیوع بالای بیماری های واگیردار، گزارش منظم بیماری های واگیر به ویژه بیماری های اسهالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آه تو وجود دارد

دلیل این امر پایین بودن شاخص های گزارش و انتخاب در جلسه است سوار کردن التور رئیس اداره بیماری های واگیر مرکز بهداشت غناوه در شش ماهه اول سال 1401 از طریق این برنامه درخواست افزایش سهم مراکز درمانی خصوصی و کلینیک های رفاه اجتماعی را داشت. کم اهمیت و همکاری بیشتر با مرکز بهداشت شهرستان در ارتقای این شاخص ها.

دکمه بازگشت به بالا