عمومی

اختصاص ۸۶میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به کهگیلویه و بویراحمد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمود کریمی بیرانوند عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در یاسوج افزود: مشکل اعتباری برای پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در استان وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تمامی متقاضیان فرم مشاغل خانگی می توانند فرم را دریافت کنند، گفت: سامانه مشاغل خانگی برای ثبت نام باز است اما ورود برای اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی است. بهزیستی کهگیلویه و بویار احمد به دلیل برخی مسائل فنی و انتقادات مردم برای مدت محدودی مسدود شده است.

کریمی بیرانوند گفت: عملیات دسترسی به پرداخت تسهیلات در استان پس از انجام فرآیندهای راستی آزمایی و رفع مغایرت های موجود توسط دستگاه های اجرایی مربوطه آغاز می شود.

وی افزود: از جمله مشکلات ایجاد شده در سامانه می توان به تعارضات آماری تعاون، کار و تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با بانک های موجود و حضور مسئولان وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی در استان اشاره کرد. بررسی مشکلات و حل آنها تا حصول نتیجه مطلوب کار بازرسی و نظارت ادامه خواهد داشت.

کریمی بیرانوند گفت: همکاری بانک مرکزی با این وزارتخانه منجر به توزیع سه هزار میلیارد تومان اعتبار برای متقاضیان مشاغل داخلی در کشور در شش ماهه نخست امسال شده است که این رقم بیش از 100 درصد است. تعداد کل تسهیلات در سال گذشته

دکمه بازگشت به بالا