استان ها

اختراع دستگاه هوشمند آماده‌سازی اسپرم

محمدجواد سرواقدی شرکت کننده در نمایشگاه عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی که با دستگاه هوشمند تهیه اسپرم در این مراسم شرکت کرده بود در غرفه خبرگزاری آنا حضور یافت. بر خلاف روش های مرسوم، در اسرع وقت نمونه برداری کنید.


بیشتر بخوانید:

آماده سازی خون برای نانوفیلتر

آسایش، آرامش خاطر و بهره وری انرژی با فناوری خانه هوشمند

2 دستگاه اکسیژن ساز اصلی در بازار وجود دارد

برق سلولی جایگزینی برای روشنایی اضطراری است


وی افزود: هدف دیگر این دستگاه جداسازی اسپرم با آسیب DNA است که در روش های روزمره امکان پذیر نیست. شانس تولید مثل موفقیت آمیز نیز به دلیل تقسیم اسپرم با مورفولوژی خوب و حداقل آسیب DNA به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

اختراع دستگاهی هوشمند برای تهیه اسپرم

مخترع جوان و مدیر عامل نیکزاد سرو گستر: دستگاه هوشمند تهیه اسپرم به هیچ ماده شیمیایی یا تجهیزاتی مانند سانتریفیوژ وابسته نیست که می تواند بر سلامت اسپرم و شانس موفقیت باروری آن تأثیر مثبت داشته باشد. بیشتر.

یک دانشجوی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد گفت: مهمترین و اساسی ترین هدف این اختراع کاهش هزینه های درمان ناباروری در زوجین و کاهش هزینه های اضافی آزمایشات آزمایشگاهی و افزایش نرخ تولد است.

به گزارش آنا، دومین گام دانشگاه آزاد اسلامی ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و رویدادهای دانشگاه در حوزه فناوری و نوآوری است تا بستری برای استارت آپ های رویداد ملی «دوران امید» فراهم شود. کسب و کار و تحصیل و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تأسیس این دانشگاه با شعار هزار گروه پژوهشی و زیرساختی، هزار ایده و استارت آپ و هزار شرکت فناور و خلاق، از ساعت 8 تا 11 سال 1401 در مصلا برگزار شد.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا