جامعه و خانواده

اجرای طرح ملی منتظران ظهور در دستور کار هلال احمر

سومین جلسه هماهنگی اجرای طرح ملی تولد دوباره در محل امداد و نجات جمعیت هلال احمر برگزار شد که در جلسه بزرگ استانداری قادر به انجام عملیات امدادی خواهد بود. – مانند سال های گذشته طرفداران قرن در کوم و جمکران.

به گزارش پرتال پارسی، مهدی ولی پور – در نشستی با حضور رئیس سازمان امداد و نجات – مدیرعامل جمعیت هلال احمر منطقه کوم، وی با اشاره به نزدیک شدن به نیمه شعبان و ولادت باسعادت حضرت مهدی (عج): مسجد و حرم مطهر حضرت معصومه(ع) و امسال این برنامه در دستور کار جمعیت هلال احمر قرار دارد.

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: در صورت مساعد بودن وضعیت بیماری کووید ۱۹ در کشور، پیش‌بینی‌های لازم در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی، امداد و نجات و اورژانس برای خدمت رسانی به نمازگزاران انجام شده است. آل بیت (علیه السلام) در چارچوب این طرح ایجاد می شود.»

وی در ادامه با بیان اینکه در نیمه شعبان 1400 سازمان امداد و نجات و برخی استان ها از جمعیت هلال احمر استان کوم حمایت می کنند، ادامه داد:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان امداد و نجات در پایان گفت: در جلسات هماهنگی آتی آخرین موارد این امدادرسانی و همکاران، امدادگران، امدادگران از 24 تا 26 اسفند بررسی می شود. و داوطلبان هلال احمر آماده فعالیت در مناطق پیش بینی شده هستند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا