استان ها

اجازه نداریم حریفی را کوچک بشماریم / ۸۰ درصد راه باقی مانده است

پرتال پارسی / خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان به ما گفت که اجازه نداریم هیچ رقیبی را دست کم بگیریم ، افزود: “80٪ راه باقی مانده است و باید موفق شویم.”

سعید آذری در مصاحبه با پرتال پارسی ، در مورد اقدامات لازم برای مراقبت از فولاد برای موفقیت سه هفته اخیر لیگ برتر کشور گفت: “هیچ فشاری بر تیم فولاد وارد نخواهد شد ، زیرا اقدامات لازم انجام شده است.” البته طی یک یا دو هفته گذشته ، بسیاری از افراد سعی کرده اند یک فضای روانی برای تیم ایجاد کنند اما این جو توسط مدیریت خنثی شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قصد دارید از تیمی با روانشناس استفاده کنید تا در هفته های آتی آرامش بیشتری به گروه ببخشید که این مسئله برای بولات دو برابر اهمیت دارد؟ وی گفت: “وقتی تیمی دچار بحران است می توانید از روانشناسی استفاده کنید ، اما هیجان در تیم بولات خوب است و خود بازیکنان برای حفظ نتایج و تلاش بسیار مراقب هستند.” اکنون که تیم در شرایط خوبی قرار دارد ، فشارهای فعلی را تحت نظر داریم.

مدیرکل باشگاه فولاد خوزستان: حضور آقای نکونام یکی از مهمترین پارامترهایی است که تأثیر زیادی در کنترل لبه ها داشته است. او یک مربی عالی است و به همه چیز توجه می کند. با هم ، تیم فعلی ، از مدیریت کارخانه گرفته تا عوامل باشگاه و همه افراد حاضر در این تیم ، اوضاع را مدیریت می کنند تا هیچ اتفاقی در تیم نیفتد و خدا را شکر ، فکر می کنم ما در مسیر صحیحی هستیم.

وی با بیان اینکه مردم خوزستان و فولاد سزاوار بهتر هستند ، افزود: “اگر همه تاکنون کاری انجام داده اند ، کار خود را انجام داده است.” علاوه بر این قهرمانان و مربیان ما تاکنون کار بسیار مهمی انجام داده اند و ما از تیم با استعدادی به تیم نسبتاً موفقی رفته ایم که با افتخار نماینده منطقه در پایان فصل خواهد بود.

آذری همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا می توانید از ابتدای فصل روند خوبی را برای تیم در طول مکالمات و جلسات با مدیر کارخانه فولاد تصور کنید. وی گفت: “آقای محمدی ، من می دانم که با استخدام آقای نکونام ، این تیم برنامه ای برای موفقیت داشت. او در زمین فوتبال تسلط داشته و معمولاً برنامه او براساس مسیر موفقیت است. با این وجود انتخاب چنین تیمی برای هدایت این تیم نشان می دهد که آقای محمدی همچنین معتقد است که شرایط خوبی برای فولاد فراهم خواهد شد.

مسجد سلیمان ، مدیر کل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه حمایت هواداران قبل از مسابقه با نفت به هتل تیم آمده است: “یکی از پارامترهایی که باعث شد من فولاد را انتخاب کنم حضور هواداران ویژه در کشور بود.” تفاوت هواداران فولاد با سایر هواداران در این است که خون در فوتبال آنها وجود دارد ، اکثر آنها حتی با گل بازی می کنند. هواداران بولات به این تیم بسیار علاقه دارند و با این تیم زندگی می کنند. یکی از دلایل موفقیت نسبی بولات تاکنون هواداران بوده است.

وی با بیان اینکه در آخرین مراحل مصدومیت بسیاری از تیم های بزرگ وجود دارد گفت: “من در ذوب آهن چنین تجربه ای داشتم ، می توانستیم لیگ را با یک تساوی بدست آوریم اما با اختلاف یک گل نسبت به فولاد در اهواز باختیم.” ما در جایگاه دوم قرار داشتیم برای تیم ما ، سه بازی باقی مانده به معنای 80 درصد راه است و این سه بازی برای ما بسیار مهم است. ما یک بازی با سایپا داریم که سابقه قهرمانی در لیگ را دارد و پارس جنوبی نیز با آقای پورموسوی و تراکتور یکی از رقبای اصلی ما گام های مهمی برد. بنابراین ، ما مجاز به دست کم گرفتن از هیچ رقیبی نیستیم و باید روی موفقیت متمرکز شویم.

آذری همچنین در مورد کیفیت پایین فیلم های تلویزیونی مسابقات فولاد از ورزشگاه خصوصی این تیم اظهار داشت: “بسیاری از هواداران فولاد شکایت کرده اند که این الزام حق آنهاست و باید در نظر گرفته شود.” در هر صورت امیدوارم با توجه به اقدامات و کردار آقای رحیمی مدیر کل رادیو و تلویزیون خوزستان ، کیفیت تصویر بهتر شود تا هواداران بتوانند از بازی های تیم های خود لذت ببرند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا