عمومی

آقای حسن عباسی! شهید رضایی مجد هم فوتبالیست بود

حسن عباسی که خود را صاحب نظر در مسائل سیاسی و راهبردی می داند مصاحبه ای رکیک و توهین آمیز با فوتبالیست ها انجام داد و گفت این قشر اصلاح اجتماعی نیستند! توهین حسن عباسی به فوتبالیست ها را ببینید: اگر دین داشتند فوتبالی نمی شدند.

حال سوال این است که چگونه افراد بر اساس کارشان تناسب اندام را تشخیص می دهند؟

یک مصلح اجتماعی چه معیارهایی دارد و چگونه به این نتیجه می رسد که این افراد اصلاح طلب نیستند؟ در هر صنف و حرفه ای افراد خوب و بد وجود دارند. در این فوتبال است که افرادی مثل علی دایی را داریم که نام ایران را در سطح جهانی زنده کرد و با کارهای خوب خود بارها به مردم کمک کرد. یا محمد انصاری را داریم که شخصیت و منش او معروف است.

در بین فوتبالیست ها شهید نداشتیم، انگار شهید «مهدی رضایی ماجد» را فراموش کرده اند که می گوید لیاقت شهادت را ندارند.. با فراموشی «کریم باوی» که در اوج فوتبالش برای خاک کشورش جنگید، همچنان از عوارض حضور در جبهه رنج می برد و سال هاست که سلامتش با مشکلات عدیده ای مواجه است. چه کسی تصمیم می گیرد که آیا گروهی از مردم شایسته شهادت هستند؟

خود حسن عباسی که اینگونه به فوتبالیست ها حمله می کند در تمام سال های عمرش چه حرکت مثبتی داشته و کجا به مردم کمک کرده است؟ او تقریباً همه چیز را توضیح می دهد، اما هنوز هیچ کس نمی داند تجربه او چیست!

شهید مهدی رضایی ماجد، کاپیتان تیم جوانان ایران

258 251

دکمه بازگشت به بالا