عمومی

آسیب تماشای فیلم‌های پورن برای زوج‌ها

پورنوگرافی انواع مختلفی از قالب ، مانند کتاب ، عکس ، انیمیشن ، فیلم و غیره است. یک نمایش باز که هدف آن تحریک و ایجاد انگیزه است.

به گزارش پرتال پارسی ، دکتر هادی غلام محمدی ، مشاور خانواده ، مقاله خود را در روزنامه خراسان ادامه داد: به عبارت دیگر ، این فیلم های پول ساز با در نظر گرفتن تفاوت ها ، ویژگی ها ، نیازها ، معایب و کاستی های افراد سعی در ایجاد جذابیت ها و هیجانات مختلف دارند. فیلم های مخرب و تأثیرگذار. در اینجا چند فکر در این مورد آورده شده است.

من عواقب این امر را در جلسات مشاوره دیدم

دیدن فیلم های غیرانسانی تأثیرات بسیاری دارد که می تواند اعتیاد آور و اعتیاد آور باشد. قبل از بررسی تأثیر منفی این اشتباه در روابط یک زن و شوهر ، باید بگویم که در حالی که در درمان و مشاوره کار می کردم ، عواقب تماشای چنین فیلم هایی را در اتاق مشاوره خودم به طرق مختلف دیده ام. این مرد به بی اخلاقی اعتیاد دارد زیرا با دختر 13 ساله خود رابطه جنسی برقرار می کند و با او رابطه جنسی برقرار می کند اما نه کاملا. نارضایتی زوجینی که همسرشان به این فیلم ها وابسته است در مشاوره ها نیز منعکس می شود و بار روانی منفی ناشی از وابستگی آنها به رفتار همسرشان نیز قابل توجه است.

معایب اصلی تماشای چنین فیلم هایی

اما معایب اصلی تماشای چنین فیلم هایی عبارتند از:

امیدهای خود را بالا ببرید یکی از مشکلات تماشای فیلم های پورنوگرافی این است که زوجین انتظارات زیادی از رابطه جنسی یکدیگر دارند. این فیلم ها اعمال و رفتارهای گوناگونی را نشان می دهند که در روابط زناشویی عادی یا روابط مختلف بین همسران رخ نمی دهد. در این فیلم ها زنان و مردان در فیلم به عنوان رفتارها و حرکاتی غیرمعمول که در روابط زن و شوهر غیرممکن است ، به تصویر کشیده شده اند. از طرف دیگر ، از آنجا که فیلم های پورنوگرافی در خدمت صنعت پول سازی پورنوگرافی هستند ، افراد درگیر در این فیلم ها باید هزینه های مراقبت ، هزینه ها ، اقدامات زیبایی و غیره را بپردازند. افرادی که به این فیلم ها وابسته هستند ممکن است از همسرانشان جذاب تر به نظر برسند. و اساس مقایسه بین همسرتان و زن یا مرد فیلم است. مسائلی که منجر به طولانی شدن زمان می شود و بنابراین رضایت جنسی زوجین را کاهش می دهد.

کاهش صمیمیت مشاهده چنین فیلم هایی می تواند منجر به بی توجهی ، پایین آوردن تک همسری ، شک و دست کم گرفتن از ازدواج شود و رابطه بین زن و شوهر فقط می تواند به یک رابطه جسمی تبدیل شود. این رابطه ای است که فقط به جنسیت انسان و وضعیت حیوانات خدمت می کند و روح و روان انسان را از این رابطه فرو می کاهد و باعث می شود رابطه از طراوت و احساسات عمیق عشق و علاقه دور شود و دیگر نمی توان آن را عشق نامید. . ما می دانیم که عشق مربوط به وفاداری ، صمیمیت و اشتیاق است.

وابستگی به این اقدام اشتباه | بعد از مدتی تماشای فیلم های پورنو ، این رفتار عادی می شود زیرا افراد این کار را به صورت عادی انجام می دهند ، به عبارت دیگر ، به آن اعتیاد پیدا می کنند و برای ازدواج باید با تماشای این فیلم ها از خواب بیدار شوند. همسر آنها این عادت مخرب ، مردی را در روابط به تصویر می کشد که به جای تمرکز بر همسر ، تمرکز بر روی تخیلات آنها و زن و مرد فیلم و تلاش برای دستیابی به ارگاسم با به تصویر کشیدن آنها.

متنوع کردن | دیدن افراد در موقعیت ها و موقعیت های مختلف در این فیلم ها زوج های مختلفی را ایجاد می کند که تمایل به تعامل با افراد مختلف دارند. در طولانی مدت عاملی است که منجر به از بین رفتن روابط زناشویی و عدم رضایت زناشویی می شود. به دلیل رواج پورنوگرافی و این واقعیت که هر بار که شخصی فیلم می بیند ، انواع مختلفی از افراد را در ارتباط با یکدیگر می بیند ، این روابط متنوع می شود و منجر به خیانت و فروپاشی خانواده می شود.

استمنا | مشاهده شده است که زنان و مردان معتاد به تماشای فیلم های پورنوگرافی بیشتر از دیگران مستعد خودارضایی هستند ، بنابراین این افراد ، حتی اگر همسر باشند ، تمایل دارند خود را با تخیلات جنسی تماشای پورنوگرافی راضی کنند و بنابراین کینه و دلیل برای زوج ها

اگر معتاد این فیلم ها شویم چه می کنیم؟

اولین قدم | شما باید خود را از نظر شناختی آماده کنید. به عبارت دیگر ، لیستی از دلایلی را که می خواهم تماشای فیلم های پورنوگرافی را برای خودم متوقف کنم و همچنین آنچه به شما آسیب رسانده و از تماشای این فیلم ها از دست داده اید ، لیست کنید. این به افزایش دید و آگاهی شما کمک می کند. انگیزه و تقویت شما به اندازه کافی است.

مرحله دوم | به دنبال گزینه دیگری باشید و سعی کنید عملکرد را تغییر دهید. از سفر ، ورزش ، هنر و فعالیت های اجتماعی به عنوان گزینه های مناسب استفاده کنید. همچنین محیط اطراف خود را تغییر دهید ، سعی نکنید در اتاق و فضای مجازی تنها باشید. سعی کنید برخی از موارد هیچ ضرری ندارد و از طرف دیگر ، فکر نکنید من خیلی قوی هستم ، حتی اگر در محیط زندگی هستم ، این کار را به تنهایی انجام نمی دهم.

مرحله سوم | این کار را با استفاده نکردن از کلیدهای فیلتر برای سایتهای فیلتر شده و حذف سوئیچ های فیلتر از سیستم تا حد ممکن انجام دهید ، بنابراین دسترسی شما به محتوای توهین آمیز را از بین می برد. با این کار از به دست آوردن محتوای مورد نظر خود آزرده خاطر می شوید و برای ترک آن قدم مهمی برداشته می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا