ورزش و نشاط

آخرین وضعیت لژیونرهای ایرانی در اروپا؛ طارمی موفق‌تر از ستاره‌های دیگر تیم ملی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا ، رقابت های باشگاه های فوتبال اروپا در لیگ های مختلف به پایان رسیده و فقط رقابت های لیگ قهرمانان اروپا باقی مانده است. در عین حال بین لژیونرهای ایرانی در قاره سبز اختلافاتی وجود دارد.

مهدی طارمی و سردار ازمون در ریو آونا و زنیت سن پترزبورگ بهترین گلزنان لیگ برتر پرتغال و لیگ برتر روسیه شدند. با این حال شرایط انتقال این دو بازیکن به فصل بعد متفاوت خواهد بود.

پورتو که توسط تعدادی از تیم های شناخته شده نامزد شده و عنوان قهرمانی لیگ برتر پرتغال را کسب کرده است ، ظاهراً مهاجم ایرانی را جدی می گیرد. البته بنفیکا ، اسپورتینگ لیسبون و پرتغالی براگا ، انگلیسی استون ویلا و اسپانیول اسپانیایی نیز پیشنهاد داده اند که لژیونر ایرانی ریو آونا را امضا کنند ، اما شانس طارمی در پورتو بیشتر از سایر موکلان است.

مهدی طارمی

با وجود درخشش در زنیت ، کاپیتان تست پیشنهاد قابل توجهی دریافت نکرد و باشگاه روسی نمی خواهد او را بفروشد. در مورد تست ، بازیکن از ایتالیا “ناپولی” و “میلان” ، اسپانیایی “اتلتیکو مادرید” و “سویا” و “آرسنال” ، “اورتون” ، “لستر سیتی” و انگلیسی “وسته هام” استفاده کرده است. گفته می شد همه اخبار صحت ندارد و مهاجم ایرانی هیچ پیشنهاد رسمی نداشته است. بنابراین ، این تست فصل بعد در زنیت باقی خواهد ماند و البته برای تیمش این فرصت بازی در لیگ قهرمانان اروپا نیز وجود دارد.

کاپیتان تست

علیرضا جهانبخش که فصل بدی با برایتون داشت ، با نقل مکان در آژاکس آمستردام در هلند پیوند خورده است ، اما او هیچ پیشنهاد رسمی را به عنوان تست ارائه نکرده است و به نظر می رسد این خبر را برای او ایجاد کرده است ، زیرا آژاکس قهرمان هلند است و بعید به نظر می رسد به دنبال بازیکنان باشد.علیرضا جهانبخش

کاوه رضایی یک فصل موفق در رویال شارلروی (بلژیک) داشت و پس از بازگشت به بروژ به صورت قرضی به چارلروی بازگشت. رضایی همچنین امیدوار است که بتواند در این فصل بسیار خوب برای تیمش بازی کند و منتظر پیشنهادهای تیم های خوب در آینده است.

کاوه رضایی

میلاد محمدی برای تیم بلژیکی “گنت” خوب بازی کرد و برای فصل انتخاب شد. وی توسط تیم انگلیسی لیدز که اخیراً در لیگ برتر جزیره رقابت کرده بود ، معرفی شد و بعید به نظر می رسد که وی نماینده فوتبال ایران در بالاترین سطح فوتبال انگلیس باشد.

میلاد محمدی

سامان قدوس با وجود عملکرد خوبش برای تیم فرانسوی آمیانز ، اما با حذف اجباری تیمش به لیگ فرانسه 2 ، آمیان در لیست فروش قرار گرفت ، بنابراین این باشگاه می تواند خسارات ناشی از عزیمت به لیگ دسته پایین را جبران کند.

نی قدس

مهرداد محمدی علی رغم تلاش های زیادی که در تیم پرتغالی آووس انجام می شود ، اما با وجود اینکه این تیم در رده پایین قرار دارد ، او ممکن است اوست را ترک کند و هنوز مشخص است که وی در فصل آینده کدام تیم را بازی خواهد کرد.

مهرداد محمدی Aus پرتغال

علی گلزاده و یونس دلفی هنوز با شارلروژی بلژیکی قرارداد دارند و بعید است که این دو بازیکن به تیم دیگری بپیوندند. البته گلزاده بهتر از دلفی بازی کرد و این بازیکن در آینده شانس بهتری برای بازی در تیم بهتر از شارلرو در آینده خواهد داشت.

علی گلزاده یونس دلفی

سید مجید حسینی بعد از بازی کمتر ، فصل دوم را در بازیهای پایانی تیم ترکیه “ترابزونسپور” به پایان رساند. این شانس او ​​را برای ترک تیم افزایش داده است و هنوز مشخص است که چگونه او با این باشگاه ترکی تعامل خواهد داشت.

سید مجید حسینی

انتهای پیام / 4048 /

دکمه بازگشت به بالا