جامعه و خانواده

آثار اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در عدالت در پرداختی‌ها

معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه قانون تعرفه خدمات پرستاری به پرداخت عادلانه کمک می کند گفت: این قانون از دی ماه سال گذشته اجرایی شد و پرداخت های حاصل از آن اواخر بهار انجام می شود. امسال.”

به گزارش پرتال پارسی، عباس عبادی در دومین روز از سال جدید به طور اتفاقی از بیمارستان شهید لواسانی تهران و سوم شعبان دماوند بازدید کرد تا ضمن تبریک سال نو به پرستاران و بهورزان، به سوالات آنها پاسخ دهد و قول مساعدت بدهد. به دغدغه ها و خواسته های آنها رسیدگی کند.

وی در این بازدید از بخش های مختلف این مراکز درمانی بازدید کرد تا روند درمان و مراقبت از بیماران را بررسی کند.

در این بازدید معاون پرستاری وزیر بهداشت در جمع پرستاران با ابراز تأسف از اینکه در بودجه سال جاری تغییری در وضعیت کادر درمانی فعال در بحران تاج به تصویب نمی رسد و امیدوارم مجلس این موضوع را حل کند. در سال جدید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

عبادی گفت: اجرای قانون تعرفه خدمات پرستاری از دی ماه سال گذشته اجرایی می شود، اما با توجه به میانگین تاخیر شش ماهه پرداخت، ممکن است جمع آوری تعرفه های سامانه جدید امسال و اواخر بهار انجام شود. . جدید خواهد بود. .

وی گفت: همکاران پرستاری نقش کلیدی و اساسی در دسترسی مردم به خدمات سلامت دارند و باید نقش پرستاران را از بیمارستان به جامعه گسترش دهیم تا بتوانیم نقش ها و خدمات خود را به صورت تخصصی تر و گسترده تر عرضه کنیم. ما برای رسیدن به آن برنامه داریم.”

به گزارش تارنما، دکتر سعید لک معاون مدیرکل دفتر ظرفیت سازی و ارتقای سرمایه انسانی معاونت پرستاری، فوف مولا مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدیران بیمارستان شهید لواسانی را همراهی کردند. دکتر. عبادی.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا